Soru Global navigasyon çubuğunu Çin sürümü gibi yapabilir miyiz?

LatifSC

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Latif
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Hindistan 10.3.3
Telefon Modeli
Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar Xiaomi.eu kullanırken navigasyon çubuğu çok güzel gözüküyordu. Global'de bildiğiniz gibi stok Android tuşları var. Çin sürümü gibi yapılabilir mi?

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Eski sürümlerde basitce bir kaç dosya değiştirilerek yada zip yüklenerek yapılabiliyordu ancak yeni sürümlerde işe yaramıyor bildiğim kadarıyla ve MiuiSystemUI.apk nin modifiye edilmesi lazım. Yada çin sürüm bir ROM içinden çıkartılıp global romun içine atılsa çalışır mı bilmiyorum. Eğer konuyu açarken belirttiğiniz gibi miui 10 kullanıyorsanız aşağıdaki zip dosyalarını bir deneyin. Navbar.zip yazan twrp üzerinden yüklenecek, yüklemeden önce sistem yedeği alın.

Diğeri magisk modülü, modül olarak yüklenecek.

Deneyip geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• navbar.zip
    149,3 KB · Görüntüleme: 0
  • MIUI_10_Mods.zip
    8,5 MB · Görüntüleme: 0
Oyla:

LatifSC

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Latif
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Eski sürümlerde basitce bir kaç dosya değiştirilerek yada zip yüklenerek yapılabiliyordu ancak yeni sürümlerde işe yaramıyor bildiğim kadarıyla ve MiuiSystemUI.apk nin modifiye edilmesi lazım. Yada çin sürüm bir ROM içinden çıkartılıp global romun içine atılsa çalışır mı bilmiyorum. Eğer konuyu açarken belirttiğiniz gibi miui 10 kullanıyorsanız aşağıdaki zip dosyalarını bir deneyin. Navbar.zip yazan twrp üzerinden yüklenecek, yüklemeden önce sistem yedeği alın.

Diğeri magisk modülü, modül olarak yüklenecek.

Deneyip geri dönüş yaparsanız sevinirim.
Teşekkürler ama haftaya Xiaomi.eu geçeceğim. Bootloaderı açarken hesabı tekrar bağlamıştım var olan süreyi sıfırladım :) :/

Oyla:
Üst Alt