LaCRiMaL kullanıcısının son içeriği

1. LaCRiMaL

Yardım Xiaomi 13 Lite Twrp nasıl kurulur - Rom önerisi

Merhaba kardeşim, global cihaz olduğu için henüz 13 Lite için twrp çıkmadı. Rom olarakta şu an için sadece xiaomi.eu stabil rom var, maalesef başka seçenek yok.
  2. LaCRiMaL

Mod Çin Romu Olmayan Cihazlar İçin Çin Romu Yapımı (Root)

Global yazısını silince mi hesabı aşağıdan en üste mi geçti yada sadece Ayarlardaki mi hesabını en üste taşımak için ne yapabiliriz!
  3. LaCRiMaL

Rom MIUI Pulse 13.0.2 Basic Version for Xiaomi 11 Lite 5G NE (Lisa) (A12)

Oralara yapacak birşey maalesef yok, geliştiricinin eklediği ekstra özellikler oralar. Başka dile de çevrilmiyor 1655399679 Daha fazla koyu mod seçeneği boş, çağrı kaydı var.
  4. LaCRiMaL

Yoğunluktan kurmaya fırsatım olmadı henüz, kurduktan sonra size bilgi vereceğim iquique
  5. LaCRiMaL

Evolution tarafından Xiaomi.EU 13.0.2.0 baz alınarak hazırlanmıştır. Android sürümü: 12(S) MIUI Pulse 13.0.2 tarafından değiştirililenler: ~ SeLinux - Enforcing Durumu ~ Şifreleme mevcut ~ Cihaz gpay'de tamamen onaylanmıştır/Play Store ~ Dropbox'ta gereksiz günlükler oluşturmayı devre dışı...
  6. LaCRiMaL

Mod [MİUİ12/13] Bellek (RAM) Arttırımı

Emeğine sağlık kardeşim, 11 Lite NE'de Eu 13.0.1.0 Android 12 romda işe yaradı.
  7. LaCRiMaL

Rehber Miui 12-13-14 Global Tema Uygulaması + Global İçe Aktarma Özelliği

agit77 hocam, yamalı global tema yöneticisinin güncel bir sürümü var mıdır?
  8. LaCRiMaL

Sohbet Yarım Asır'ı devirmiş Xiaomi'ciler

Skorpi dedemize az kaldı be, Nasip olursa bende 11 Nisan'da 44 olacağım... Artık seneye 45'ten 50'ye yuvarlayıp Dedemizin grubuna katılırız :) :)
  9. LaCRiMaL

Çözüldü Gerçekten Acemilik Mi 11 Lite 5g NE

Sizin için stok rom yeterlidir. ilerleyen dönemlerde stok rom yetmediğinde yada ekstradan bazı özellikler eklemek istediğinizde custom rom kurabilirsiniz... Bizim custom rom hikayemiz genellikle uzun süre Xiaomi cihazı kullanmaktan ve rom değiştirme hastalığından... 1647418680 Forumda gerekli...
  10. LaCRiMaL

Soru Redmi Note 11S repair oluyor mu

Evet repair oluyor hemde çift hat aldığım yerin söylediğine göre. Repair işlemi yapıldığı da daha net bilgi veririm size...
  11. LaCRiMaL

Rehber Redmi Note 10S Bootloader Kilit Açma (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok

Eline, emeğine sağlık kardeşim... Ne kadar kolay oldu... Keşke Snapdragon için de böyle bir yöntem olsa, Xiaomi işi neden bu kadar yokuşa sürüyor ki...
  12. LaCRiMaL

MIUI 12.5 MIUI Pulse 12.5.8 Basic Version Android 11(R)

Denedim ama maalesef yine Rusça.. Romun özelliklerini seviyorum, Poco X3 nfc kullanırken de bu romu kullanıyordum.
  13. LaCRiMaL

03.01.2022 Saat:19:00 itibarı ile 2 saat falan oldu romu kuralı. Performans için birşeyler eklemek için henüz çok yeni, birkaç gün kullanımdan sonra performans olarak ta bir yorum bırakırım buraya. Ama genel akışkanlık olarak stabil Türkiye romu 12.5.6.0'dan bşraz daha akıcı gibi geldi bana...
  14. LaCRiMaL

Romu hazırlayan : *Evolution* Rom Tabanı : Xiaomi.eu 12.5.8.0 MIUI pulse 12.5.8 değiştirildi: SeLinux Durumu - Zorlama Şifreleme mevcut Cihaz, GPay / Play Store'da tamamen onaylanmıştır Dropbox'ta gereksiz günlüklerin oluşturulması devre dışı bırakıldı (günlükler yalnızca uygulama...
Üst Alt