l3c0 kullanıcısının son içeriği

1. L

Yardım Mi 10i 5G 256/8B İçin Yardım İstiyorum sizlerden

Bilgilendirme yapayım ve moderatör arkadaşım konuyu kapatabilir. Hemen hemen tüm mi 10i serisinde 108mp mercekli kameralarda problem var. Ürün hindistan a özel bir üretim ve onlarda problem görmedim hiç şikayette yok. Fakat sorun şurada başlıyor ki hindistana özel bu modelin çin üretimide var...
  2. L

Sohbet Tüm Forumdaşlara Selamlar

İlgi ve alakanıza teşekkür ederim arkadaşlar. Hoş buldum. Şuan mi10i cihazımı iade ederek poco x3 pro 128/6gb ve 12.5.3 sürüm ile devam ediyorum. Mi 10i hindistan sürümü güzel ve hissiyatı iyi bir telefondu fakat arkasındaki 108mp kamera 10i modelinin birçoğunda sorunluymuş. Poco can' dır...
  3. L

Sohbet Tüm Forumdaşlara Selamlar

Arkadaşlar herkese merhabalar. Bende global bir cihaz sahibi olmam sonucunda yolum sizlerle kesişti. Araştırmayı ve okumayı seviyorum. Global cihazlar ayrı bir dünya ve bir sürü ince nüanslar var. Herkese sorunsuz sıkıntısız günler dilerim :)
  4. L

Yardım Mi 10i 5G 256/8B İçin Yardım İstiyorum sizlerden

Merhaba arkadaşlar. Günümüz şartlarında malum kurlar vs cihaz sahibi olabilmek iyice zorlaştı. Yeni bir telefon almak için bütçe istenileni karşılamadığından bir arkadaşım vasıtası ile başlıktaki cihazı almış bulundum. Fakat kamera ile ilgili bir sorunum var. 108MP olan kamera renkler mat ve...
Üst Alt