Yardım Mi 10i 5G 256/8B İçin Yardım İstiyorum sizlerden

• Konbuyu başlatan l3c0
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 152

l3c0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
Mi 10i 5G
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.0.6 QJSINXM
Telefon Modeli
Mİ 10İ 5G
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba arkadaşlar. Günümüz şartlarında malum kurlar vs cihaz sahibi olabilmek iyice zorlaştı. Yeni bir telefon almak için bütçe istenileni karşılamadığından bir arkadaşım vasıtası ile başlıktaki cihazı almış bulundum. Fakat kamera ile ilgili bir sorunum var. 108MP olan kamera renkler mat ve bulanık bir çekim yapıyor. Ne yaptıysam düzeltmedim. Cihaza imei atmışlar. Fabrika reseti attığımda imei silindi. Tekrar yüklediler. O da sonuç vermedi. Anroid 10 Miui de 12.0.6 kararlı sürüm yazıyor. Sizce telefonu iade mi etmek gerek donanımsal problemden dolayı. Yoksa yükseltme vs mi denenmeli. İlk defa böyle bir işe giriştim pek bilgim ve tecrübem yok. Siz nacizane arkadaşlarımdan yardım bekliyorum. Bir sürü rom vs dönüyor xiaomi dünyası benim basit dünyama biraz karmaşık geldi.

l3c0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
Mi 10i 5G
Konular
2
Bilgilendirme yapayım ve moderatör arkadaşım konuyu kapatabilir. Hemen hemen tüm mi 10i serisinde 108mp mercekli kameralarda problem var. Ürün hindistan a özel bir üretim ve onlarda problem görmedim hiç şikayette yok. Fakat sorun şurada başlıyor ki hindistana özel bu modelin çin üretimide var. Bendeki çin modeliydi ve baktığım tüm bu ürünlerde aynı problem vardı. Arkadaşlara küçük bir bilgilendirme olsun.

Oyla:
Üst Alt