kylar7 kullanıcısının son içeriği

1. K

İpucu Sürümler arası deneyimlerim

Paylaşımınız için teşekkür ederim, Endonezya ve Global Miui13 sürümleri arasında hangisini önerirsiniz?
  2. K

MIUI 13 Xioami Mi 10T/10T Pro - Endonezya Kararlı Rom V13.0.5.0.SJDIDXM İndirme Bağlantıları

Farklı forumlarda 11 saat ekran süresi alanlar var bu romda hiçbir ayar yapmadan.Bu ve buna yakın ekran süreleri alan arkadaşlar var mı?
  3. K

MIUI 13 Xioami Mi 10T/10T Pro - Endonezya Kararlı Rom V13.0.5.0.SJDIDXM İndirme Bağlantıları

Bu rom akıcılık konusunda başarılı fakat arkadaşların da dediği gibi ısınma problemi var.Surf yaparken 37 derecelerde var 33 derece altını görmedim.Oyun oynayan birisi değilim.Sosyal medya, surf ve kamera ile genellikle işim.Bu romda 5 saat civarında ekran süresi alıyorum.Daha fazla ekran...
  4. K

Yardım Isınma ve Rom

Link varsa bırakabilir misiniz başlıklarda göremedim
  5. K

Yardım Isınma ve Rom

Merhabalar, cihazım Mi 10T. Endonezya 13.0.5 kurdum 15 saat kullanımda 4 saat 25 dk ekran süresi veriyor ve oyun oynamıyor olmama rağmen 32-40 derece dolaylarında sıcaklık görüyorum.Ekran süresinin çok düşük olduğunu ve sıcaklığın yüksek olduğunu düşünüyorum.Genellikle sosyal medyada vakit...
  6. K

Yardım Tavsiye eder misiniz?

Bu durumu çok duyuyorum.Kimisi sıkıntım yok diyor kimisi direnç sonrası sıkıntı yaşıyorum diyor.Galiba ustaya bağlı durum
  7. K

Yardım Tavsiye eder misiniz?

Direnç kayıtlı mi 11 lite 5g NE versiyonu almayı düşünüyorum.Poco X3ten geçiş yapacağım.Aradığım özellikler akıcılık ve stabillik.Ekran süreleri olarak ne alıyorsunuz? Kullanıcı arkadaşlar iyi veya kötü yorumlarını, deneyimlerini aktarabilirse sevinirim:)
  8. K

Rom Poco X3 Nfc12.5.4.0 xiaomi.eu Rom

Ekran süresi nasıl? Deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz? Bir donma, kasmalar çözülmüş mü?
  9. K

Mod Blink KerneL (miui\aops)

bu kerneli poco x3 karna modeline kurabilir miyim? 1635112989 Endonezya romu kullanıyorum
  10. K

MIUI 12.5 POCO X3 NFC - Endonezya Kararlı Rom V12.5.1.0.RJGIDXM İndirme Bağlantıları

Telefonun kendi güncelleme kısmına geldi bu sürüm.İndirip oradan kursam bir sıkıntı yaşar mıyım?
  11. K

MIUI 12 POCO X3 NFC - Endonezya Kararlı Rom V12.0.7.0.QJGIDXM İndirme Bağlantıları

Teşekkür ederim hocam.Yedek almasam imei silinme durumu oluşur mu peki?
  12. K

MIUI 12 POCO X3 NFC - Endonezya Kararlı Rom V12.0.7.0.QJGIDXM İndirme Bağlantıları

Merhabalar.Poco X3 NFC olmayan modeli için bu romu kurabilir miyim? Bir de temiz kurulum yapmak istiyorum.Mi flash ile hangi versiyonu kurmam gerekiyor eğer uyumlu ise?
  13. K

MIUI 12 POCO X3 NFC - Global Kararlı Rom V12.0.1.0.RJGMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

Merhabalar.Bu romu karna kodlu Poco x3 hint versiyonu modelime kurabilir miyim?
  14. K

MIUI 12 Poco X3 NFC Xiaomi.Eu Stabil Rom 12.0.4.0.QJGMIXM

Merhabalar.Benim cihazım hint versiyonu yani NFC olmayan karna kodlu model.Eu stable romlardan Poco x3 NFC romu yüklersem brick yer miyim? Note 9 pro max modelinde brick yemiştim çünkü.
  15. K

MIUI 12 [Mi 6X] Xiaomi EU Beta Rom MIUI 12- 20.5.21[Pie]

Güncelleme sonrası aşırı yavaş şarj olmaya başladı telefonum.Hem hızlı şarj adaptörü hemde orjinal şarj adaptörü ile denesemde durum değişmedi.Farklı kablolar ile de denedim.Eu rom 11 stable A dönüş yapsam brick yer miyim? Veya farklı bir çözümü var mıdır?
Üst Alt