Soru Tavsiye, fikir danısma

• Konbuyu başlatan kylar7
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 771

kylar7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 6x
Konular
4
Merhabalar iyi forumlar.Bildiğiniz üzere Mi6x snapchat uygulaması ile entegreli değil.Uygulama da stok kamera uygulaması ile aynı görüntü kalitesi yok ve görüntü zoomlanmış çıkıyor.Bu sorunun bir çözümü var mı? Ayrıca eu rom 10.0.2.0 stabil kullanıyorum.Ortalama 4-5 saat ekran süresi veriyor.Ağırlıklı olarak müzik, surf, video ile bu ekran süresini alıyorum oyun oynamıyorum.Bunun yani sira kamera bu stabil romda önceki betalarda kullandığım kadar kaliteli görüntü vermiyor.Daha fazla ekran süresi veren ve kaliteli kamera kullanımı sağlayan rom tavsiyeleriniz varsa beta,stabil veya custom önerilerinize açığım.İyi günler :)

Emirfurkan06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Emir furkan
Cihazım
Xiaomi mi 6x
Konular
4
Merhabalar iyi forumlar.Bildiğiniz üzere Mi6x snapchat uygulaması ile entegreli değil.Uygulama da stok kamera uygulaması ile aynı görüntü kalitesi yok ve görüntü zoomlanmış çıkıyor.Bu sorunun bir çözümü var mı? Ayrıca eu rom 10.0.2.0 stabil kullanıyorum.Ortalama 4-5 saat ekran süresi veriyor.Ağırlıklı olarak müzik, surf, video ile bu ekran süresini alıyorum oyun oynamıyorum.Bunun yani sira kamera bu stabil romda önceki betalarda kullandığım kadar kaliteli görüntü vermiyor.Daha fazla ekran süresi veren ve kaliteli kamera kullanımı sağlayan rom tavsiyeleriniz varsa beta,stabil veya custom önerilerinize açığım.İyi günler :)
Öncelikle kamera konusunda instagram ve snapchat gibi uygulamalar ekranı tam kapsayan fotoğrafları kullandığı için normal boy(4:3) yerine onu otomatik zoomlayıp ekran boy(18:9) boyutuna getiriyor herangi bir çözümü bildiğim kadarıyla yok

Ayrıca şarj sorunu bende de var yanımda şarj cihazımla geziyorum ve pil tasarrufu modunu en son ne zaman kapattığımı hatırlamıyorum

MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Emirfurkan06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Emir furkan
Cihazım
Xiaomi mi 6x
Konular
4
Miui 9.6 8.5.17 kullanıyorum

MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Hamzaok

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
Merhaba xiomi aklımda güzel bir fikir var aslında, şuan gündemde olan metaverse ve geleceğin teknolojisi olabilecek birşey. Hayatımızda pek kullanılmasa bile sanal gerçeklik gözlükleri bulunmaktadır eğer bu cihazları daha küçük yapar isek ve bir kamera, kulaklık Bluetooth ile gerçek hayatta her türlü alanda kullanalımı sağlana bilir ve elimizde basit sensörler ile manuel olarakta kullana biliriz bunun içinde parmaklara iki adet halka/yüzük takarak çok büyük bir teknolojiye adım atmış olabiliriz bunun hakkında daha çok fikrim var ve size bundan bahsede bilirim lütfen geri dönüş sağlayın ( e-mail adresi okh04711@gmail.com) iyi günler

Oyla:
Üst Alt