kutsay kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım Mi9t'den iPhone 12 miniye geçmek mantıklı mı?

Herkese iyi forumlar. Kafamı kurcalayan bir soru var ve sizlere danışmak istedim. 2 yılı aşkın süredir Mi9T kullanıyorum. 6/64 cihaz yurt içi kayıtlı ve hiç sorun çıkarmadı daha. Ancak boyutu bana her zaman çok büyük geldi, hele ki öncesinde z5 Compact kullandığım için bir türlü buna alışamadım...
  2. K

Çözüldü redmi note 8 pro Android 11 root atma twrp magisk yükleme

Root işlemi için öncelikle bootloader kilidini kaldırmalısınız. Bu kilidi açık hale getirip custom programları yükleyebilir hale geldikten sonra root erişimi sağlayacak olan magisk uygulamasını telefona yüklemeniz gerekiyor. Bunu yüklemek için twrp ya da orangefox gibi bir yükleyici uygulama...
  3. K

Satıldı Mi 9T Pro arıyorum 6/128

Sadece pro mu düşünüyorsunuz? Mi 9t 6/64 düşünür müsünüz?
  4. K

Satış Oppo watch 46 mm

Değerli forum üyeleri, bir yıla yakındır kullandığım oppo watch akıllı saatimi satıyorum. Cihaz wear os işletim sistemine sahip ve sesli görüşme, aplikasyon kurma, mesajlaşma gibi fonksiyonları barındırmaktadır. Kutusu ve faturası mevcuttur ve Media mark aydın şubesinden alınmış, yurtiçi kayıtlı...
  5. K

Yardım netflix uyumlu değil sorunu

Apk dosyasını internetten indirip kurabilirsiniz en basit çözümüdür. Apkmirror sitesi güvenilirdir.
  6. K

Rom MiuiSR - A12 Port rom

Uygulamanın ayarlarına girip tüm izinlerini açtım, sorunsuz şekilde kullanıyorum şu an.
  7. K

Rom MiuiSR - A12 Port rom

Google mesajlar uygulaması bende hata veriyor ve mesaj atma noktasında sorun ile karşılaşıldı hatası alıyorum, bu sorunu yaşayan var mı ya da çözümünü bilen var mı?
  8. K

Yardım iPhone 12 mini boyutlarında android telefonlar

Değerli forum sakinleri, iyi bayramlar dileyerek başlamak istiyorum konuya. Şu an 2,5 yılı aşkın süredir Xiaomi mi 9t kullanıyorum. Dokunmatik sorunları ve batarya sorunları başladığı için çok geç olmadan bunu elimden çıkarıp yeni bir cihaz almayı düşünüyorum. Daha önce Xperia z5 compact ve...
  9. K

Soru 5500 TL'ye satılan iPhone 13 replika olabilir mi?

Hocam Aydın'da yaşıyorum aynı şehirde satış yapıyor, dediğiniz gibi elden satış yapıyor, iletişime geçtim ancak dönüş yapmadı henüz. Muhtemelen dolandırıcı ama net bir şey öğrenirsem size de yazarım 😂😂
  10. K

Sohbet Ben bir rom hastasıyım

Bir terapist olarak üzülerek söylemeliyim ki bu durum bende de var 😂 Ancak endişelenmeyin, gündelik hayatınızda yapmanız gerekenlere engel olmadığı sürece, günlük hayatınızdan vakit çalmadıkça hiçbir zararı yok, aynen devam 😂😂 Ha bir de hedonik bir şekilde mi yoksa obsesif ve kompulsif şekilde...
  11. K

Soru 5500 TL'ye satılan iPhone 13 replika olabilir mi?

Değerli forum sakinleri sizlere bir konu danışmak istiyorum. Letgo üzerinde 5.500 TL'ye iPhone 13 satan ve bu telefonun replika olmadığını sadece tek bir hat üzerine kayıt yaptırılabildiği için ve bu hat dışında kullanılamadığı için alan kişinin bir daha satamayacağını belirten birine denk...
  12. K

Soru Telefonumu nasıl ios'a çeviririm ?

Bir launcher ile tam sistem giydirebilirsiniz ancak bu zahmetli bir süreç, tema indirip kurmak gibi kolay değil maalesef. Bazı sistem özellikleri ana ekran üzerinde daimi çalışma izni gerektiriyor ve orijinal romlar buna çok izin vermiyor.
  13. K

Sohbet Boya işinden anlayan var mı?

Ahşap boyamada dış unsurlardan koruma maksatlı yağlı boya kullanabilirsiniz. Boyaya başlamadan önce güneşli, güzel bir günde hava sıcaklığının 20 derece ve üzerinde olması boyanın yapışkanlığını artıracak ve yüzeye iyi tutunan boya çok daha uzun süre dayanacaktır. Yine boya öncesi astar...
  14. K

MIUI 13 MIUI 13 Port Rom'lar. (Güncelleme desteği kesilen tüm cihazlar)

Ben mi9t için ilk çıkan iki sürümü kullandım. Pop up kamera ve parmak izi sensörü çalışmıyor. Parmak izi için direk olarak sensörü görmüyor. Kamera için de aynı sıkıntı mevcuttu.
  15. K

İnceleme Mi 9T Deji Batarya Değişimi

Herkese iyi forumlar. Ben 2.5 yıldır mi9t sahibiyim. Şu ana kadar pilinden oldukça memnundum ancak son birkaç aydır sanki şarjım oldukça az gidiyor gibi geliyor. Yük gerektiren işler yaptığımda ya da ekran uzun süreli açıkken pil performansından hiç memnun kalmıyorum. Bilgilerini şöyle...
Üst Alt