kurti kullanıcısının son içeriği

1. K

Rehber Redmi note 7 Dolby Atmos Digital Plus Yükleme

Merhaba bunu nasıl nerden indirip kuruyoruz acaba?
  2. K

Yardım Chrome Fanatik

Aynısı bende de oluyor. Hatta cnnturk sitesine girince de donup reset atıyor ilginç. 1564264093 Bu durum neden kaynaklanıyor . 2 redmi note 7 cihazımda da aynı sorun mevcut. Fanatik.com.tr ve cnnturk.com.tr izinlerle mi alakalı acaba. Donanımsal olmadığı kesin.
  3. K

Soru Mi 6 10.3.1.0 güncellemesi geldi

Merhaba benim bir sorunum daha var. Dikkat ediyorum şuan fanatik.com.tr cnnturk.com sitelerinde hem kendi tarayıcısında hem chromda sayfa 5 sn içerinde kilitleniyor ve reset atıyor cihaz. Başka sitelerde bu durum olmuyor. Aynı cihazdan aynı sürüm elimde de var ve onda da denediğimde aynısı...
  4. K

Çözüldü redmi note 7 10.3.6 güncellemesi

Merhaba benim bir sorunum daha var. Dikkat ediyorum şuan fanatik.com.tr cnnturk.com sitelerinde hem kendi tarayıcısında hem chromda sayfa 5 sn içerinde kilitleniyor ve reset atıyor cihaz. Başka sitelerde bu durum olmuyor. Aynı cihazdan aynı sürüm elimde de var ve onda da denediğimde aynısı...
  5. K

Çok teşekkür ederim çözüldü sorun.
  6. K

KABLOSUZ&AĞLAR Sizde de var Alt menusunde de sim kart&mobil ağlar , wifi diye gidiyor. Sistem başlatıcı sürümünü nasıl guncellerim. Ayrıca diğer telefonumda buna gerek kalmamıştı menusund 4x5 kendiliğinden mevcuttu
  7. K

S.a arkadaşlar mi 7 ye 10.3.6 güncelleme yaptıktan sonra ana ekran düzenini yan yana 5li yapamıyorum. Ana ekranda basılı tutup ayarlara tıklayınca 4x5 ayarı vardı. Elimde aynı sürüm herşeyi ayni iki cihaz var birinde bu ayar var diğerinde yok. Güncelleme aynı zamanda geldi. Ayrıca...
Üst Alt