Kursatmiy kullanıcısının son içeriği

1. Kursatmiy

Yardım Mi 11 ultra kamera sorunu

Merhaba 11 ultra telefonum var ama geceleri fotoğraf çekerken çok sarartiyor bu telefondan mı ayarlardan mi yada nasıl düzeltilir bilen birisi var mı
  2. Kursatmiy

Yardım Telefonu salladığım zaman tik tik ses geliyor içinde birseyler oynuyor galiba 11 ultra da bunu yasıyan var mi

Telefonu salladığım zaman tik tik ses geliyor içinde birseyler oynuyor galiba 11 ultra da bunu yasıyan var mi
  3. Kursatmiy

Yardım Xioami Whatsapp Rengi

Benimde aynı
  4. Kursatmiy

Haber Xiaomı mi 11 ultra

Yardımcı olabilir misin?
  5. Kursatmiy

Yardım Mi 11 ultra telefonum için global room Avrupa room atmak istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı oluxak bir arkadas varsa sevinirim

Mi 11 ultra telefonum için global room Avrupa room atmak istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı oluxak bir arkadas varsa sevinirim
  6. Kursatmiy

Haber Xiaomı mi 11 ultra

Bunlardan dolayı nasıl asabiliriz söylersen sevinirim
  7. Kursatmiy

Haber Xiaomı mi 11 ultra

ekranda donmalar oluyor şarj cok hızlı tükeniyor aktif kullanımda 7-8 saat diyebilirim birde bugun bir sorun farkettım ınternetten youtube yada baska bir vıdeoya girip ekran kaydedıcıyı açtıgımda program kapanıyor ve donma yaşıyor
  8. Kursatmiy

Yardım Xiaomı mi 11 ultra aldım

Hiç öyle görünmüyor
  9. Kursatmiy

Bunu ben mi6 ilede çekiyorum beni çok şaşırttı kamerası
  10. Kursatmiy

Haber Xiaomı mi 11 ultra

Şef aldım telefonu pısman oldum desem yeridir
  11. Kursatmiy

Dün saat 14:00 itibari ile yurtdısı cihazı xiaomı mi 11 ultra aldım telefonu aldıgım dan beri kamerasına bakıyorum gece ve gündüz çekimleri ön kamerada da arka kamerada cok kotu bunun sebebi ne olabilir yoksa gerçekten bu telefonun kamerası bu kadar kötü mü xiaomı mi 6 var elimde neredeyse...
  12. Kursatmiy

Haber Xiaomı mi 11 ultra

Herkese merhaba yardımcı olacak arkdaslar benımle iletişime gecebılir mi xiaomı mi 11 ultra almak istiyorum kullanan var mı daha once varsa nasıl bir telefon paylaşırsa deneyımlerını sevınirim 2. Sorum yurtdısından gelicek telefon ama Çin sürümü diyorlar global ve Çin arasında ne fark var...
Üst Alt