KurS4T kullanıcısının son içeriği

1. KurS4T

Rom Hyper OS V2/V3/V4/V5 Mi 9T Pro/Redmi K20 Pro (raphael) Android 14

ya bulup eu sürüm indirin kendi için de türkçe mevcut veya v4 indirip root ile dil yükleyin hocam
  2. KurS4T

hocam acana fastboot erişimi varmı ? brick olayı çok zor bu rom kurulumun da standart orangefox mi 9t pro yazınca cıkan flashlayıcılar iş yapıyor özellikle a14 veya dynamicli flashlayıcıalr gereksiz ne adımları uyguladınız acaba ?
  3. KurS4T

hocam sıkıntı çekiyorsanız hala özelden ulaşın ve detaylı sorununuz ve orangefox ile birlikte bildirin bana yardımcı olmaya çalışırım
  4. KurS4T

mi9t pro orangefox yazıp indirip ve içinde metadata vs olmicak :) standart normal olacak yada vendor system cache data ve art cache varsa metadata yanında sıkıntı olmaz sizin işiniz vendor data system cache ve art cache ile olacak format data yes yapıp recovery yapın ve romu telefona alın...
  5. KurS4T

standart twrp veya orange fox yeterli hocam metadatalı veya dynamic unofficial orangefox vs olmaz twrp sitesinden indirip flashlama yapmanız bile yeterli olacaktır onunla format data recovery yapıp romu alın cihaz içine ve vendor data cache art cache system wipe edip rom kurun 1709049942...
  6. KurS4T

ben şahsen sıkıntı yaşamadım hocam miui romlar genel olarak kolay flashlanır mesela aosp rom içinde zip bakınca vendor vs varsa firmware gerekmeyebiliyor tebbir olarak alıp rom+firmware format data sonrası data cache vendor system ve art cache yapıp kurmayı denerim sorun çıkmaz android 13 ve...
  7. KurS4T

dostum ben bir sıkıntı yaşamadım store de v5 sürümü sorunsuz gibi geldi bana bug vs görmedim denk gelmedi whatsaap dahil sıkıntılı durum yok enpara akbank kullanımı vs gibi sıkıntılar yaşamadım önerim onu kurman olacak ekran hz yapınca da geri git tekrar hz gir yapınca değer değişmiyor...
  8. KurS4T

1707320028 Merak edenler ve kafasın da soru işareti olanlar için bir kaç görüntü atim dedim isteğiniz üstüne olabildikce da attım
  9. KurS4T

standart miui gibi diyebiliriz hatda global son sürüm rom ile kontrol paneli aktif ederseniz standart sağ üst kontrol panel sol üst bildiri kısmı gibi eu tipine daha çok benziyor ve stabil ve pil durumu olarak tatmin edici halde kendisi yüksek sürüm androidlerden veya en iyi denen çoğu romdan...
  10. KurS4T

tam olarak neyin fotosu lazım hocam
  11. KurS4T

önçe google sonra da asistan kurun storeden v3 daha stabil :) eğer one os denerseniz pil performansından başka roma bakmazsın hocam
  12. KurS4T

Android sürümü ki gereksiz bana göre one os yüksek şarj verimi veriyor
  13. KurS4T

hyperos isterim derseniz v5 net önerim hocam başka öneri olarak da yine hyperos gibi ve tabi ori v3 gibi l1 olan one os k20 pro rom bu üçü harici hocam pek önerim yok doğrusu a13-14 derseniz bakarız
  14. KurS4T

duruma şimdi uyandım hocam :D o kanal nereden buluyor bilemem ama banka uygulaması vs gibi durumlardan dolayı offical olmayan ve güvenilemyen romlardan uzak durun
  15. KurS4T

bilmediğiniz ne romlar var hocam bi bilseniz :) güvenli kilitli romlardan google gapps dahil giremeyen vs gibi siz ne tür ve android kaç olarak istiyorsunuz onu söyleyin bana ona göre recovery ve kurulum rom öneririm
Üst Alt