krmznn kullanıcısının son içeriği

1. krmznn

Yardım Parmak izi okuyucu

Bende 1 kez değiştirmiştim yaklaşık 1.5 yıl önce. Seçenek vardı, fiyat alternatiflerini değerlendiriyordum. Şuan fiyat ne kadar olsa alacağım ama bulamıyorum. Tanıdık birkaç telefon tamircisi arkadaşıma söyledim bulabilirler mi diye. Haber bekliyorum. Bulamazsam mecbur çinden getirteceğim...
  2. krmznn

Yardım Parmak izi okuyucu

Merhaba. Uzun süredir xiaomi mi mix sahibiyim. Geçenlerde parmak izi okuyucum bozuldu. İnternette türkiyede satan sadece 1 firma var. (diğerlerinin görselleri uyuşmuyor) Sipariş verdim fakat ellerinde kalmadığını, iptal etmemi söylediler. Aliexpress gibi yurtdışı sitelerinde var fakat ulaşması...
  3. krmznn

Yardım Mi a2 lite Android 10 3. güncelleme

Yeni bir problem daha buldum az önce. İşim gereği mail olarak aylık rapor atmam gerekiyor. Az önce gmailden mail atarken ataça tıklayıp dosya seçmek istedim ama 'içerik bulunamadı' gibi bir uyarı verip hiç bir dosyayı göstermedi. Dosyayı klasörden bulup paylaş diyerek gönderebildim. Daha önce de...
  4. krmznn

Aynen katılıyorum. İlk olarak şarj problemine çözüm bulunması lazım bence. Standart kullanımda 1 günü rahat çıkaran telefonu şimdi günde 1 kez kesin şarja takmam gerekiyor. Chrome donmaları allahtan alta alıp geri açınca düzeliyor. Komple kapatmaya gerek kalmıyor. Ama dediğim gibi geçişlerdeki...
  5. krmznn

Artık çok geç angel~~ yukarıda yazdım zaten yaşadıklarımı. Yalnız enteresan şekilde geçişlerdeki takılma düzeldi zamanla. Giydikçe açılır mantığıyla kullandıkça düzelir gibi bişey herhalde angel~~ Şarj hala hızlı azalıyor. Birde chromeda donmalar yaşanıyor bazen. Sonradan gördüm bununla...
  6. krmznn

Rica ederim hocam. Güncellemeye kadar ben seviyordum telefonu ama şuan acayip soğudum bende. Şarjım şuan 17. Yaklaşık 2.5 saatte yüzde 35 civarı şarj gitti. Sürekli elimde değildi telefon. Elimde olduğu zaman da öyle ağır bir işlem yapmadım. Farkettiğim tek iyi yön parmak izi okuyucusu...
  7. krmznn

Yaptım evet. Bir kere rehber için, bir kere de mi community hatası ve takılmalar için angel~~ Takılmalar hala devam ediyor. Hem ekran arası geçişlerde hemde Web'de. Forumda aşağı inerken 3 5 kez atlayarak iniyor ekran. Menüyü açarken yada programdan ana ekrana dönerken de oluyor. Eski halinde...
  8. krmznn

Yaklaşık yarım saat önce yaptım güncellemeyi. 'mi community' sürekli olarak hata veriyor durduruldu diyor. Uygulamalara girip durdurdum sürekli olarak. Birde tepkime süresi azalmış gibi geldi bana. Yarım saniye sonra falan yapıyor işlemi. Dokunmatik tepkisi de aynı şekilde. Rehberdeki isimler...
  9. krmznn

Merhaba. Bir süredir android 10 güncellemesi için bekliyorum. İlk hatalı güncellemeden sonra gelen 2. güncellemeyi de yapmak istemedim ve zaten bir süre sonra kayboldu. Dün farkettim ki 1.15 gb boyutunda yeni bir güncelleme daha gelmiş. Forumda gördüğüm stabilizasyon, pil, ekran vs sorunları bu...
Üst Alt