Yardım Parmak izi okuyucu

krmznn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
2
Merhaba. Uzun süredir xiaomi mi mix sahibiyim. Geçenlerde parmak izi okuyucum bozuldu. İnternette türkiyede satan sadece 1 firma var. (diğerlerinin görselleri uyuşmuyor) Sipariş verdim fakat ellerinde kalmadığını, iptal etmemi söylediler. Aliexpress gibi yurtdışı sitelerinde var fakat ulaşması uzun sürüyor diye tercih etmedim.

Sorum şu;
Görsel olarak yakın gördüğüm xiaomi mi mix 2 var. Soket girişleri ve okuyucu kısımları birbirine yakın görünüyor. Sipariş etsem mi mix için de uygun olur çalışır mı?
Yada temin edebileceğim başka bildiğimiz bir yer var mı?
Teşekkür ederim..

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Merhaba. Uzun süredir xiaomi mi mix sahibiyim. Geçenlerde parmak izi okuyucum bozuldu. İnternette türkiyede satan sadece 1 firma var. (diğerlerinin görselleri uyuşmuyor) Sipariş verdim fakat ellerinde kalmadığını, iptal etmemi söylediler. Aliexpress gibi yurtdışı sitelerinde var fakat ulaşması uzun sürüyor diye tercih etmedim.

Sorum şu;
Görsel olarak yakın gördüğüm xiaomi mi mix 2 var. Soket girişleri ve okuyucu kısımları birbirine yakın görünüyor. Sipariş etsem mi mix için de uygun olur çalışır mı?
Yada temin edebileceğim başka bildiğimiz bir yer var mı?
Teşekkür ederim..
mi Mix 2 ile mi Mixin parmak izi sensörleri farklı olabilir,yani alsanız ve soketi otursa bile yazılımdan dolayı çalışmayabilir

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Benim de filmi kopuk bende bulamadım bugüne kadar 3 kere değiştirdim 30 TL ye alıyordum şimdi fahis fiyatlara ve uzun zamandır hiç stok yok eğer bulabiliyorsaniz aliexpress ten getirirtin derim

krmznn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
2
Bende 1 kez değiştirmiştim yaklaşık 1.5 yıl önce. Seçenek vardı, fiyat alternatiflerini değerlendiriyordum. Şuan fiyat ne kadar olsa alacağım ama bulamıyorum. Tanıdık birkaç telefon tamircisi arkadaşıma söyledim bulabilirler mi diye. Haber bekliyorum. Bulamazsam mecbur çinden getirteceğim. Teşekkür ederim 👍

aslancankut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cengiz
Cihazım
xiomi mi mix
Konular
2
hocam mi mix ile mi mix 2 nin yazılımları farklı olduğu için soketleri uyuşsa bile yazılımı uyuşmaya bilir telefoncularda veya bit pazarlarında çıkma yedek parça bulunabilir önerim oralara bakmanız.

Üst Alt