KrAll5759 kullanıcısının son içeriği

1. K

Rom Redmi Note 9 Pro (Joyeuse) Mıuı 12.5 Stable EU 12.5.2.0 RJZMIXM İndirme Bağlantıları

Eskiden arayüz de kasmalar oluyordu stabil değildi bu sürümde nasıl ? Bahsettiğim sürüm 12.0.3 dü sanırım
  2. K

MIUI 12 Redmi Note 9 Pro - Global Kararlı Rom V12.0.4.0.RJZMIXM İndirme Bağlantıları

Güncelleme ve yenilik beklemeyen insanlar için ben sorunla karşılaşmadım ama sürekli güncelleme takip eden insanlar için gerçekten can sıkıcı bir çok eski model cihaz bile 12.5 güncellemesi aldı .
  3. K

MIUI 12 Redmi Note 9 Pro - Global Kararlı Rom V12.0.4.0.RJZMIXM İndirme Bağlantıları

Bu telefon neden dışlanmış bir muamele görüyor xiaomi tarafından anlamış değilim.
  4. K

Rom Android 11 - Redmi Note 9 Pro JOYEUSE Pilot Sürümü Yayınlandı

Hocam bir sayfa da gördüm indirme linki yoktu ama
  5. K

Eng rom çıktı diyorlar redmi note 9 pro için rom sayısı falan artabilir diyorlar hocam sizin bu konu hakkında bir bilginiz var mıdır ?
  6. K

Şu cihaza bi miui 12.5 gelmedi miui 13 den bahsediyorlar hala miui 12.5 güncellemesi almadı gerçekten üzücü bir durum.
  7. K

Rom MIUI 12.5 | KURTOGLU- EU BETA v2.1 | Redmi Note 9 Pro JOYEUSE Özel - Kendi Düzenlemem - Videolu Detaylı Açıklama

Hocam aşırılı başarılı duruyor elinize kolunuza sağlık çok teşekkürler.
  8. K

Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi Resimli Ve Videolu Anlatım

Hocam greeshan rom dediğiniz bu mu Rom - [By Greeshan] [Android 10] MIUI 12 Endonezya Stabil 12.0.3.0 (JOYEUSE)
  9. K

MIUI 12 Redmi Note 9 Pro Joyeuse - Global Kararlı Rom V12.0.3.0 - İndirme ve Yükleme Aşamaları

Merhaba hocam kurulum adımlarına isterseniz not olarak iletin wipe bölümünde data seçilirse tüm uygulamalar siliniyor
  10. K

Rom Paranoid Android Quartz 5 Dev - Performance Packed OS ft. Redmi Note 9s/Pro/Pro Max/Poco M2 Pro

Şuan en seri ve batarya performansı iyi custom rom nedir hocam ?
  11. K

Rom Paranoid Android Quartz 5 Dev - Performance Packed OS ft. Redmi Note 9s/Pro/Pro Max/Poco M2 Pro

Çok beğendiğim bir custom rom kendisi oneplus 7 pro da zamanında kullanırdım keşke official olarak redmi note 9 pro için de gelse.
  12. K

Rom CherishOS v2.4 OFFICIAL Android 11 (Miatoll)

Merhaba rica etsem hangi sorunlar oldu ? Custom Romların en az 2 ayı var bence tam stabil hale gelmesi için
  13. K

Rom CherishOS v2.4 OFFICIAL Android 11 (Miatoll)

İleride sorun olmasın diye en düzgün kurulum şeklini arıyorum da hocam .Bu arada bu rom en beğendiğim custom rom oldu.
Üst Alt