kosaserkan kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım Telefonum sadece laptop tan şarj oluyor

Merhaba. Bu sıkıntı dün başladı. Telefonumu 10 dan fazla kablo ve kafa ile denedim şarj olmuyor. Şarj oluyor sesi geliyor. Elektrik görseli de var. Hatta sağ üstte de oluyor görünüyor.. ama şarja takılı değil gibi sürekli düşüyor şarjı kullandıkça veya durdukça.. ama ne hikmetse laptopa takınca...
  2. K

Çözüldü MI9 SE Duvar Kağıdı Problemi

Xiaomi 9 SE telefonda kameraya çekilen ya da yollanan bir fotoğrafı ana ekran resmi yapınca ya da kilit ekranı resmi; resim yayık çıkıyor.. bir tek bende mi var bu sorun acaba bunun çözümünü bilen yardımcı olabilir mi?
  3. K

Yardım Güncelleme sonrası telefon çince açılıyor

2 İmei numarası da çıkmadı.. normal mi.. yani olabilir mi. Aldığım yer imei değiştirip pasaporta kaydetti çünkü ama.. bundan çıkmıyor olabilir mi..
  4. K

Yardım Mi 9SE Kamer ayarları

Merhaba. Yeni aldığım Mi9SE telefonda 48 mp kamera var lakin bunu sanki her çektiğim fotoda kullanmıyor gibi.. Kamera ayarlarını (en iyi çekim için) anlatabilecek biri var mıdır? Ben bulamadım.. Sanki her çektiği fotoğrafta 48 i kullanmıyor gibi.. En azından Mi 8 telefonumla kıyasladığımda mi8...
  5. K

Açılmadan çince bir menüde kalıyor.. teli kapatıp açınca da bu kez hiç güncelleme almamış gibi yeni güncelleme var uyarısı çıkıyor.. acaba telefon mu çakma dicem .. orijinal olup olmadığını anlayacağımız bir kod falan var mıdır bi yerden teyit edebileceğimiz?
  6. K

Herkese merhaba arkadaşlar. Doğubanktan aldığım global rom yüklü mi 9 SE cihazına bugün 2.5.0 diye güncelleme geldi. Güncelleme yaptım tel açıldı ama çince ya da Japonca hangi dilse artık.. öyle açıldı telefon.. kapatıp bir daha açtım düzeldi lakin güncelleme almamış oldu.. baktım yani almamış...
Üst Alt