Yardım Telefonum sadece laptop tan şarj oluyor

kosaserkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Rom yok
Telefon Modeli
Mi8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba. Bu sıkıntı dün başladı. Telefonumu 10 dan fazla kablo ve kafa ile denedim şarj olmuyor. Şarj oluyor sesi geliyor. Elektrik görseli de var. Hatta sağ üstte de oluyor görünüyor.. ama şarja takılı değil gibi sürekli düşüyor şarjı kullandıkça veya durdukça.. ama ne hikmetse laptopa takınca yavaş da olsa oluyor.. var mı bu sorunu yaşayıp çözen birileri?

Enes6767

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
10
Merhaba. Bu sıkıntı dün başladı. Telefonumu 10 dan fazla kablo ve kafa ile denedim şarj olmuyor. Şarj oluyor sesi geliyor. Elektrik görseli de var. Hatta sağ üstte de oluyor görünüyor.. ama şarja takılı değil gibi sürekli düşüyor şarjı kullandıkça veya durdukça.. ama ne hikmetse laptopa takınca yavaş da olsa oluyor.. var mı bu so

Merhaba. Bu sıkıntı dün başladı. Telefonumu 10 dan fazla kablo ve kafa ile denedim şarj olmuyor. Şarj oluyor sesi geliyor. Elektrik görseli de var. Hatta sağ üstte de oluyor görünüyor.. ama şarja takılı değil gibi sürekli düşüyor şarjı kullandıkça veya durdukça.. ama ne hikmetse laptopa takınca yavaş da olsa oluyor.. var mı bu sorunu yaşayıp çözen birileri?
Telefonu orjinal adaptör ilemi şarj ediyorsun? Sırf başıma bu tarz sorunlar geldiği için kendime USB şarj tester aldım. USB Soket kısmını şarj adaptörüne şarj kablonuda cihaz ile telefona takip ekrandan kontrol ediyorsun bu cihazı telefon tamircileri kullanır bu arada fiyatı ucuzdur... Adaptör de kaç volt çıkış var telefon şarj alıyor mu amper çekiyor mu bunları kontrol edip sorunun neden kaynaklanıyor anlayabilirsiniz.... mesake benim başıma şarj alıp almama hatası gelmişti USB tester ile bir baktım adaptör USB Soket yeri soğuk lehim olmuş meğer onun için gidip geliyor mus bazen kablodan olur. Vs
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:
Üst Alt