Klslannxc kullanıcısının son içeriği

1. Klslannxc

Yardım Xiomi cloud depolama alanı sorunu

Xiaomi cloud sitesine giderek silebilirsiniz
  2. Klslannxc

Soru Eliterom Beta Çin Tabanlı Mı?

Yok haftalık betalarda TJUCNXM gibi kodlar olmaz sadece v22.38.27 gibi olur ve her model için ayrıdır.(haftalık betalar Çin olmalı yanlış hatirlamiyorsam)
  3. Klslannxc

Yardım Fastboot da kaldı.

Telefonu resetlemeyi denediniz degilmi?
  4. Klslannxc

Soru Xiaomi mi 12s ultra

Eu romlarda ota desteği var 1686181873 AMA clear flash daha sağlıklıdır
  5. Klslannxc

Soru Eliterom Beta Çin Tabanlı Mı?

Hocam arkadaşın söylediği haftalık beta onlarda öyle kod olmaz ve geliştirici değilseniz de o sürümler onerilmez 1686181669 Yüklemenizi tavsiye etmiyorum.
  6. Klslannxc

Yardım Xiomi cloud depolama alanı sorunu

Xiaomi galeri yedekleme hizmeti ni askiya aldı zaman bittimi bilmiyorum ama xiaomi cloud sitesine girip galeri yedeginizi indirebilirsiniz zaman bittiyse artık yedeginiz gitti ve yapacak bisi yok ve xiaomi cloud Google fotoğraflara gecirebiliyorsunuz galiba buyrun link Mi Cloud'dan Google...
  7. Klslannxc

Yardım Yavas şarj sorunu

Hemen deniyorum yazacağım simdi 1686174649 S10+ cihazımda denedim (cihaz 15w destekliyor) 1686175036 Hızlı şarj kapalıyken devreye giriyor fakat bu kadarda yavaş olmamalı demi şimdi şifreyi kaldırıcam kapayıp açınca kaç w çekiyor atacagim 1686175224 Denedim kapatıp açınca bar 12 w gösteriyor...
  8. Klslannxc

Yardım Yavas şarj sorunu

Arkadaşlar bisey soracağım benim note 9 pro cihazım hızlı şarj olmuyor 22.5w şarj aleti ile mi turbo charge ibaresi çıkıyor ama ampere ile ölçünce 4.5 v 600 700 mA ile şarj ediyor buda yaklaşık 3w a filan denk 33w adaptör e takınca mi turbo ibaresi cikiyor ve 78.98 78.99 olarak sayıyor ama ana...
  9. Klslannxc

Çözüldü E2001: Failed to update vendor image hatasi

tesekkurler konu kılıtlenebılır
  10. Klslannxc

Yardım Project Elixir Yavaş şarj sorunu

Donanım testi yapayım dedim hoparlör filan ses çıkmıyordu YouTube denedim ondada gelmiyordu sonra dedim persistemi sıkıntı var pusula yi açtım çalışmiyordu
  11. Klslannxc

Şimdi miui kurdum fakat miui dada yavaş şarj ediyor galiba soket arızalanmis (başka bireyden kaynaklanıyor olamaz degilmi)
  12. Klslannxc

Çözüldü E2001: Failed to update vendor image hatasi

Miui roma dönmek için 14.01 rom indirdim flasha attım kurarken sonlara yaklaşınca error verdi E2001: Failed to update vendor image Bunu nasıl cozebilirim
  13. Klslannxc

1685984564 nusantara , cherish os , tequila os denedım onlarda hızlı sarj desteklemıyor suan fastboot mıuı rom ındırıyorum recovery ıle mıuı kurulmuyor benım telde yanı ewskıden oluyordu sımdı logoda kalıyor recoveryim ofox 1.3 a12 fbev2 (fbev 1 romlardada 1.3 a12 fbev 1 kullanıyorum.)
  14. Klslannxc

Denedim ise yaramadı sonra rom degistirim dedim 2 3 tane rom denedim yine şarj yavaş Bi miui dönüp borddami yoksa romdami sıkıntı var bakacam
  15. Klslannxc

Yok öyle bir ayar fakat yöntemini buldum bir arkadaşa ulaştım Filipinli support kanallarından birinde oda aynı roma aynı sıkıntıyı yaşıyormuş magisk modülü ile çözmüş denemedim daha ama isteyenler için modülü birakiyorum
Üst Alt