Soru Redmi Note 9 Pro Rom Önerisi

Klslannxc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Uyumak
Konular
11
Arkadaşlar aktif olarak Cdroid 9.2 A13 Kullanıyorum bundan önce Miui 13 ID Kullanmıştım fakat memnun kalmadığım için
Skorpi Hocamın tavsiyesi ile Crdroid Roma Geçtim memnun un fakat hızlı şarj sorunu ve Ekranın bazen sapıtma sorunu sıktı ve artık Farklı bir arayüz görmek istiyorum çünkü Crdroid romu 5 6 aydır kullanıyorum oyun Oynayan biri değilim tavsiye ettiğiniz romları Söylermisiniz.

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
47
Arkadaşlar aktif olarak Cdroid 9.2 A13 Kullanıyorum bundan önce Miui 13 ID Kullanmıştım fakat memnun kalmadığım için
Skorpi Hocamın tavsiyesi ile Crdroid Roma Geçtim memnun un fakat hızlı şarj sorunu ve Ekranın bazen sapıtma sorunu sıktı ve artık Farklı bir arayüz görmek istiyorum çünkü Crdroid romu 5 6 aydır kullanıyorum oyun Oynayan biri değilim tavsiye ettiğiniz romları Söylermisiniz.
Enhanced 12.5 Endonezya öneririm. Ekran süresi falan olarak gayet iyiydi yanlış hatırlamıyorsam.

Oyla:

Klslannxc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Uyumak
Konular
11
Enhanced 12.5 Endonezya öneririm. Ekran süresi falan olarak gayet iyiydi yanlış hatırlamıyorsam.
Bende ona geçmeyi istiyorum fakat miui 13 den gectigimde ses sorunu oluştu. Persist flashlaninca duzeliyormus fakat şarj su gibi bitiyormus biri açıklarsa bu olayı gecicem

Oyla:

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
Crdroid'de kullandığınız Kernek nedir root kullanıyorsanız yüklediğiniz modülleri atarmısınız bende crdroid'de şarj biraz hızlı gidiyor.

Oyla:

Klslannxc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Uyumak
Konular
11
Crdroid'de kullandığınız Kernek nedir root kullanıyorsanız yüklediğiniz modülleri atarmısınız bende crdroid'de şarj biraz hızlı gidiyor.
Kernel normal crdroid ile gelen hiç degistirmedim root kullanmiyorum

Oyla:

XparadoxX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
rafet
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
6
Lineage os u tavsiye derim haftalık güncelleme alır ama kamera uygulaması iyi değil pixel experience kullanıyordum ama onda da mikrofon sorunu vardı belki düzeltilmitir şuan eu romdayım miui 14 ün çıkmasını bekliyorum memnun kalmassam lineage osa geçeceğim kullandığım romlardan en stabili lineage ti sadece kamera uygulaması kötü kişiselleştirmesi bol olsun diyorsanız ricedroid e bir bakabilirsiniz herhangi bir sorunu yoktu sadece oyun oynarken ısınıyor ve oyunlarda rahatsız etmeyin moduna alınca bildirim gelmeye devam ediyordu lineage i denemenize tavsiye ederim

Oyla:

bilisimkirtasiye

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bilişim
Cihazım
Redmi Note 9pro
Konular
2
Bende ona geçmeyi istiyorum fakat miui 13 den gectigimde ses sorunu oluştu. Persist flashlaninca duzeliyormus fakat şarj su gibi bitiyormus biri açıklarsa bu olayı gecicem
O olayı ben söyledim evet sıkıntıydı hatta yeni romlar aradım 12.5 tadında miui baktım olmuyor şöyle çözdüm. Benim attığım persist 13.5 sürümüne aitti herkes onu flaşlamam gerektiğini söyledi! Bazı kişilerde o sürümün global versiyonunda olan persisti flaşlayın dedi! Ben ise aynı romun içindeki persisti flaşladım üstüne de format data yaptım. Sıkıntı kalmadı hala o sürümdeyim. 13.5 sürümünde daha iyi şarjı ama eski 12.5 sürümü tadını vermiyor artık.

Oyla:

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
CherishOS veya EvolationX e geçebilirsiniz.Sizi KOSKOCA ve en stabil ve iyi olan Crdroid romundan sonra sizi memnun edecektir.

Oyla:
Üst Alt