Klpszkrll32 kullanıcısının son içeriği

1. Klpszkrll32

Rom En iyi Android 10 Aosp rom önerisi

Hocam yükledin mi miroom. Bende rom arayışındayım ve senin konu denk geldi yazayım dedim.
  2. Klpszkrll32

Rom Pixel rom vs Xiaomi eu

Hocam rom en güncel rom. Nasıl halledebiliriz bunu. Ve bu firmware muhabbeti var onu nasıl ayarlarız
  3. Klpszkrll32

Rom Pixel rom vs Xiaomi eu

Merhabalar. Ben de bu pixel romu kurmaya çalışıyorum ama sürekli problem yaşıyorum. Ya beni fastboot menüye atıyor ya da g yazısında kalıyor. Bunu nasıl yükleyebilirim. Redmi note 5 telefonum
  4. Klpszkrll32

Soru Band 20 sorunu

bu sorunun cevabını bende meak ediyordum. viserion arkadaşın dediğini uygularsanız buraya yazar mısınız?
  5. Klpszkrll32

Haber Android 9 Pie güncellemesi

Valla ben hala bekliyorum yapmadım güncellemeyi. Şarj sorunu falan sıkıntı
  6. Klpszkrll32

Soru Mi 5x alınırmı

Hocam sarj durumu nasıl 1 günü rahat çıkarıyor mu LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Klpszkrll32

Tanışma ve tavsiye

Anladım hocam teşekkür ederim. LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Klpszkrll32

Hangisini önerirsiniz.

Anladım çok teşekkür ederim.inşallah sorunsuz kullanırsınız LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Klpszkrll32

Hangisini önerirsiniz.

V10 a çok heves ettim de anakart ve ekran problemi yüzünden cesaret Edip alamadım. Evet note 4 okuduğum kadarı ile tam bir f\p ürünü. Batarya süresi de 14 saat olan da olmuş. Max 2 ile aynı işlemciyi kullanıyor bildiğim kadarı ile. İkisinde de SD625 var LG-D802TR cihazımdan Tapatalk...
  10. Klpszkrll32

Hangisini önerirsiniz.

Nereden aldınız acaba. 100 TL puan nerde kullanılıyor. LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Klpszkrll32

Hangisini önerirsiniz.

Ne kadara aldınız acaba. Çanakkale Kipa da 1399 TL. Fiyat aynıysa elden almak için soruyorum. Birde ekran parlaklığı güneş altında sorun oluyor diye okudum acaba siz denediniz mi LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Klpszkrll32

Hangisini önerirsiniz.

Ekran boyutu sıkıntı oluyor mu. Cepte taşıması falan zor oluyor mu. LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Klpszkrll32

Hangisini önerirsiniz.

Mi max 2 yi bilmiyorum ama redmi note 4(global) olan band20 ve band 8 destekliyor. LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Klpszkrll32

Hangisini önerirsiniz.

Karar vermesi çok zor bir durum. Mi max 2 ekran batarya büyük olduğu için cezbediyor. Redmi note 4 fiyat olarak ve yakın batarya performansı olarak. Ne yapacağım bilemiyorum LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Klpszkrll32

Tanışma ve tavsiye

Mi max 2 ile fiyatları aynıydı fakat mi 5s hakkında çok fazla bilgim yok fakat band 20 sorunu varmış galiba onu okumuştum. Benim yaşadığım yerde ilçeye uzak olduğu için şebeke sıkıntısı çekmemek için redmi note 4 global düşünmüştüm. Mi max 2 de band 20 var mı onu bilmiyorum. LG-D802TR...
Üst Alt