kleeia kullanıcısının son içeriği

1. K

Soru Mi9T memnun olan var mi?

Yasa kabul edildi artık bu saatten sonra imei atılmış cihaz almanızı tavsiye etmem
  2. K

Ana Başlık K20 & MI 9T Genel bilgiler & Teknik özellikler

İmei kopya bir cihazdan banka hesabına ilk kez girdiğinde yada gmail ile farklı bir pc ye ilk kez girdiğinde şöyle yaza '' cihaz modeli ne kullanıyorsan'' ile girişi onaylayın tarzı birşey yazar. Ama imei kopyadır. Operatör firmaları cihaz modeli ile imei karşılaştırması yapacak sadece.
  3. K

Ana Başlık K20 & MI 9T Genel bilgiler & Teknik özellikler

Bu nasıl bir amatör yorum ya, operatör firmaları istese hepsini ortaya çıkarabilir. Telefon modeli ile imei no yu karşılaştıracak ve uymayanları 4 ay içinde kapatacak. Yasadan önce klonlama yapıldı ise 250 tl açtırabileceksin yoksa tablet olarak kullanırsın
  4. K

Haber IMEI KLONLANMIŞ telefonlar ile ilgili bir kereye mahsus AF GELİYOR!

Ben ne yapacağımı bilmiyorum, şuan yasalaşmadı herhalde daha yasalaştığında 250 tl yatırıp açtırmak için ne yapılması gerekli bunlar belli mi ?
  5. K

Haber IMEI KLONLANMIŞ telefonlar ile ilgili bir kereye mahsus AF GELİYOR!

Yorumlarda kimisi yıllık 250 TL demiş kimisi sadece 250 tl demiş, bu 250 tl bir kereye mahsus mu yoksa her yıl mı yatırılacak ?
  6. K

Yardım Mi 9 SE Kamera Problemi

Model adının sonu G ile bitince global, A ile bitince çin mi oluyor du?
  7. K

Yardım Mi 9 se pil

Anladım bence insanımız ekran süresine çok takılıyor, pil 5000 de olsa o telefonu gece şarj a takıyorsun sonuçta :D
  8. K

Yardım Mi 9 se pil

Peki genel anlamda hangisini tavsiye diyorsun?
  9. K

Yardım Mi 9 se pil

Sen olayı yanlış anladın bence bu adamın yaptığı kıyaslama tabi ki ekran süresi ile de ilgili fakat bence anlatmak istediği; mah değeri farklı olan cihazlar var note 7 pro 4000mah Mİ 9 SE ondan daha az bataryası var ama aynı uygulamalar aynı süre onda da çalışıyor ve onun bataryası daha geç...
  10. K

Yardım Mi 9 se pil

herşey mah değeri değil şu videoyu bir izleyin isterseniz
  11. K

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Sim kart görmeme sorunu çözülmüş mü ?
  12. K

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Arkadaşlar şuan en güncel stabil sürümde bu sorun var mı cevaplarsanız sevinirim.
  13. K

Diğer Mİ 8 SE Yeni Beta şebeke problemi çözümü

9.5.6 sürümü geldi aynı sorun devam ediyor mu ? Güncelleme yapan var mı ?
  14. K

Stabilde sürümde ağ sorunu yaşayan var mı?
Üst Alt