KİLİORKEZ kullanıcısının son içeriği

1. KİLİORKEZ

Servis Hizmeti Xiaomi Mi Account Bypass Servisi

Hocam mi 11 ultra direnç ile kayıt yaptırıcam fiyatı nedir işlem ne kadar sürer
  2. KİLİORKEZ

Yardım Mi 11 ultra direnç ile kayıt

İstanbul’da kayıt yapan var mı bildiğiniz güvenilir birde ortalama fiyat ne oluyor acaba
  3. KİLİORKEZ

Satış 1 aylık mı 11 ultra

Arkadaşlar telefonumda çizik dahi yoktur iPhone dan geçiş yaptım iPhone a alışınca buna tekrardan alışamadım bu nedenden dolayı satıyorum telefonu bilen bilir zaten anlatmaya gerek yok özelliklerini şarj aleti var kılıfı var orijinal Xiaomi de takılma ekran jelatini var kayıt yaptırmadım daha...
  4. KİLİORKEZ

Yardım Mi 11 ultra Google da siyah ekranlar cikiyo

Arkadaşlar bunun bir çözümü yok mu ya bende hiç yoktu ama şu aralar 3 4 gündür aşırı derece çok çıkıyor ve sinir bozucu açıkçası global rom kullanıyorum bl kilidi açık bir çözümü var mıdır bunun.
  5. KİLİORKEZ

Soru Mi 11 ultra MIUI 13.0.6.0 Guncellemesi Geldi

40 saat çok iyi hocam ben mi 11 ultra da 120 hz qhd de maksimum 23 25 saat aldım. telefon oyun oynarken mobil legand de mesela ultra ayarlarda çok ısınıyor bide kamera da video çekerken çok ısınıyor hata veriyor. Bu telefondan önce iPhone 12 kullanıyordum iPhone hiç sevmem ama kamera da ısınıp...
  6. KİLİORKEZ

Çözüldü kablolu görüntü aktarımı

Anladım hocam yansıtms için ben marketden bir tane uygulama yükledim ama pek memnun kalamadım çok gecikmeli cevap veriyordu
  7. KİLİORKEZ

Çözüldü kablolu görüntü aktarımı

Nasıl yaptınız hocam.
  8. KİLİORKEZ

Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

Büyük ihtimalle gelmeyecek hocam 3 defa büyük MIUI güncellemesi aldı 4. Gelmez.
  9. KİLİORKEZ

Hocam bende de aynı da ama bir günü çok rahat çıkartıyor bende. koyu temayı kullanırsanız azalır bu arada hocam.
  10. KİLİORKEZ

Soru VOlte bu

Hocam bende Xiaomi yi bırakmıştım ilk telefonum bile Xiaomi idi kısa bir iPhone macerasına atıldım 5 ay kadar da kullandım ama yok hocam değmez android kullanan birisi ios da yapamaz öğrenmiş oldum geri Xiaomi ye döndüm 1 ay oldu.
  11. KİLİORKEZ

Yardım 11 Ultra da Yaşadığım Bazı Sorunlar!

Hocam bende de o insta da ki panel sorunu var kasıyor orda nedense global rom yüklü bende de ama video çekerken sesleri patlatmıyor daha geçen hafta konsere gittim orda bir kaç video çektim sesler gayet net ve güzeldi. İnsta için ne yapılır bilmiyorum onu çözemedim bende.
  12. KİLİORKEZ

Soru VOlte bu

Kodu girin enable yazarsa bir daha girin kodu disable yazacak sonra ayarlardan sim kart ve mobil ağlara girin ordan sim kartınıza basın hemen çıkıyor bende de mı 11 ultra var.
  13. KİLİORKEZ

Hocam bende öyle bir sorun yok şu anda bide kayıtı nerde yaptırdınız nfc konum çalışmama gibi bişey var mı bende yaptırcam ama güvenemiyorum. İstanbul'da yaptırdı iseniz nerde yaptırdığınızı özelden yazar mısınız?
  14. KİLİORKEZ

Yardım Mi 11 ultra direnç ile kayıt

İstanbul'da Avrupa yakasında yaptıran her hangi bir sorun yaşamayan var mı bende yaptırmak istiyorum ama güvenemiyorum. Yaptırdığınız yeri özelden mesaj ile atar mısınız?
  15. KİLİORKEZ

Hocam bende şekilde sorunlar yok. Telefon kayıtlı mı sizin ki 1673119255 Hocam ben kullanıyorum şu anda pilde veya başka bir şeyde sorun yok.
Üst Alt