Yardım Xiaomi Mi FlipBuds Pro

KİLİORKEZ

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Kuyumcu
Konular
67
Arkadaşlar kulaklığı aldım ama kapağını açıyorum o ekran gelmiyor kulaklık ekranı bağladım telefona ama gürültü engelleme filan hiç birisi çıkmıyor. Kulaklığın özelliklerini kullanamıyorum. Root filan yoktur telefonda.

hgumus1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi note 6 pr
Meslek
Kamu personeli
Konular
13
Arkadaşlar kulaklığı aldım ama kapağını açıyorum o ekran gelmiyor kulaklık ekranı bağladım telefona ama gürültü engelleme filan hiç birisi çıkmıyor. Kulaklığın özelliklerini kullanamıyorum. Root filan yoktur telefonda.
Merhaba bende aynı kulaklığı aldım telefonum Redmi note 6 pro aynı problemi yaşıyorum çözdünüzmü acaba

KİLİORKEZ

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Kuyumcu
Konular
67
Merhaba bende aynı kulaklığı aldım telefonum Redmi note 6 pro aynı problemi yaşıyorum çözdünüzmü acaba
Hocam note 6 pro eski model olduğu için çıkmıyor bende de MIUI 13 ile çıkmaya başladı mi 10 dan önce mi note 10 lite kullanıyordum onda çıkıyordu ama mi 10 a güncelleme geldikten sonra çıkmaya başladı. Note 6 pro da var elimde güncelleme almıyor en son MIUI 12 de kaldı. Sizde çıkmaz hocam maalesef rom kurarsanız çıkar ama MIUI 13 filan.

KİLİORKEZ

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Kuyumcu
Konular
67
Mi buds m8 uygulaması ile kullanabilirsin
Hocam o uygulama pek verimli çalışmıyor hatta hiç verimli çalışmıyor sürekli kulaklığı atıyor moddan bende de çıkmadığı zaman kullanıyordum

hgumus1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi note 6 pr
Meslek
Kamu personeli
Konular
13
Hocam note 6 pro eski model olduğu için çıkmıyor bende de MIUI 13 ile çıkmaya başladı mi 10 dan önce mi note 10 lite kullanıyordum onda çıkıyordu ama mi 10 a güncelleme geldikten sonra çıkmaya başladı. Note 6 pro da var elimde güncelleme almıyor en son MIUI 12 de kaldı. Sizde çıkmaz hocam maalesef rom kurarsanız çıkar ama MIUI 13 filan.
Yani tek çözüm telefonu yenilemek
Desenize amaç yeni telefon almaya teşvik :))

Üst Alt