kestal kullanıcısının son içeriği

1. K

Soru Hangi operatörü kullanıyorsunuz ve memnun musunuz?

Çekim gücü olan yerde Türk telekom veya Bimcell. Askerden sonra bir aya yakın bir süre köyde ailemin yanında kaldım. O süper çekim kalitesi bulunan Turkcell köyde bırak 4g yi 3g bile çekmiyor du. Ama kıytırık Bimcell ile gayet güzel internete girdim hatta film/dizi bile indirirdim. Ha şu an...
  2. K

Yardım Mi 5 de Grenify Çalışmıyor!

Cevap için teşekkürler. Herhalde bu yaptığım şeyi kastediyorsunuz. Bu şekilde yaptığımız da her hangi bir sıkıntı olmaz değil mi? Tabi ben gene Grenify i kullanmak isterdim alışmıştım [emoji4] MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. K

Yardım Mi 5 de Grenify Çalışmıyor!

Daha önce kullandığım telefon modellerinde çok kullandığım ve gerçekten işe yarayan bir uygulama idi. Xoami Mi 5 telefonumu aldığımdan beridir de kullanıyordum. Fakat son bir aydan beridir güncelleme den dolayı mı yoksa premium satın aldığımdan mıdır kullanamıyorum. Çok kez sildim ayrı ayrı...
  4. K

Yardım Cihazımı Açtığımda parmak izi çalışmıyor

Bende telefonu alalı beri ekran simge olan şifreyi kullanmıyorum. Sürekli olarak parmak izini kullanıyorum sonra sonra tekleme veya bozulma durumu olur mu acaba? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt