Yardım Mi 5 de Grenify Çalışmıyor!

kestal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kestal
Cihazım
Xoami Mi 5
Konular
1
Daha önce kullandığım telefon modellerinde çok kullandığım ve gerçekten işe yarayan bir uygulama idi. Xoami Mi 5 telefonumu aldığımdan beridir de kullanıyordum. Fakat son bir aydan beridir güncelleme den dolayı mı yoksa premium satın aldığımdan mıdır kullanamıyorum. Çok kez sildim ayrı ayrı izin verdim fakat çalışmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

andersin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ersin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
4
Değerli kardeşim Miui romlarda greenify kullanmama gerek yok izinlerin arka plan uygulamalarını kısıtlama yap pil ayarlarında uyanık olmasını istemediğin uygulamaları kısıtla o yeterli olacaktır. Greenify programı bende satın alınmış bir şekilde var ama kullanmıyorum Miui romlarında gerek duymazsın. Hayırlı akşamlar.

Oyla:

kestal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kestal
Cihazım
Xoami Mi 5
Konular
1
Değerli kardeşim Miui romlarda greenify kullanmama gerek yok izinlerin arka plan uygulamalarını kısıtlama yap pil ayarlarında uyanık olmasını istemediğin uygulamaları kısıtla o yeterli olacaktır. Greenify programı bende satın alınmış bir şekilde var ama kullanmıyorum Miui romlarında gerek duymazsın. Hayırlı akşamlar.
Cevap için teşekkürler. Herhalde bu yaptığım şeyi kastediyorsunuz. Bu şekilde yaptığımız da her hangi bir sıkıntı olmaz değil mi? Tabi ben gene Grenify i kullanmak isterdim alışmıştım

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt