Keremkk kullanıcısının son içeriği

1. Keremkk

Soru IMEI Atılmış Mi 10T'nin BL Kilidini Açmak.

pc üzerinden efs yedeği alırsınız silinirse bile sonra flashlayabilirsiniz ama bilgi ve tecrübe gerektiren konular dikkatli olunmalı
  2. Keremkk

Sohbet Mi10t pro birtek soğuyan benmiyim...

en son türkiye son sürümü kurdum miu13
  3. Keremkk

Sohbet Mi10t pro birtek soğuyan benmiyim...

düz mi10t 8/128 kullanıyordum tr cihazı telefonu kıracak seviyeye geldim sd865 işlemci sanki 732g performansı veriyordu yazılım stabilite sıfır ,iphone 11 e geçtim pil olarak geride ama yazılım farkı gerçekten bambaşka cihaz vadettiği performansı veriyor.
  4. Keremkk

Yardım Mi 10T Pro İçin En İyi Rom Hangisi?

maalesef hocam o sürümlerde ses yazılımı ve ya sürücüsü ile ilgili birşey var miui 13 çok yüksek çıkan ses miui 12 a10 da çok az geliyor belki rootla modül vs kurularak çözülür ama ben uğraşmadım açıkçası eea miui 13 kullanıyorum
  5. Keremkk

bu romu çok övüyorlar ama o kadar iyi değil bence denedim ve oyun için bi fark göremedim global 12.0.11 veya 12.0.8 daha iyi
  6. Keremkk

bende de 10t var rom değiştirmekten sıkıldım android 10 oyun için güzel ama yenilik olarak çok geride global 12.0.8 kullandım performans gerçekten iyiydi ama kulaklıkta ses a12 miui 13 göre az geliyordu oyunda rakip oyuncuların sesi az duyuluyordu miui de iyi rom yok maalesef custom aosp...
  7. Keremkk

Çözüldü Instagram yükleyemiyorum 😄

eu betada kendinden sertifikalı geliyordu netflix indirmiştim iki hafta önce
  8. Keremkk

Haber Geçici Kayıt Durduruldu !

çok sağlam bir yöntem değil zaten kişi kendi kullanmak için alıp kendi pasaportuna kayıt yaptırması olur ama dediğiniz gibi diğer türlü öyle de sıkıntılar olabilir
  9. Keremkk

Haber Geçici Kayıt Durduruldu !

Bence iyi oldu ama neden ? çünkü adamlar burada da fırsatçılığa gidiyor iphone 11 64 Gb 10-11 bin gibi fiyatlara satmaya başladılar hem milleti kazıklıyorlar hemde bunu gören yurtiçi cihaz sahipleri cihazlarının fiyatını daha da artırıyor. 13 pro 13 pro max gibi cihazı olanlar kayıt ettirse 3...
  10. Keremkk

Soru iPhone 14 çıktı!

Maalesef öyle
  11. Keremkk

Soru iPhone 14 çıktı!

1100 dolar olan 14 pro max 20000 bin tl ye geliyor vergisi cartu curtu ile 44000 bin tl nasıl oluyor açıkçası anlamıyorum ? 24 bin tl neyin vergisi sanırım ülkede kimse bunları sorgulamayıp nasılsa paramız yok alamıyoruz dediği sürece herkes iphone zengin işi bilecek. Halbuki alakası yok
  12. Keremkk

Soru Mi 10T Oyun İçin Rom Versiyonu

twrp den dosya ile flashlanıyordu ama şuan ne durumda bilmiyorum açıkçası,araştırırsanız forumda konusu mevcut olmalı
  13. Keremkk

Soru Mi 10T Oyun İçin Rom Versiyonu

V12.0.11.0.QJDMIXM ben bunu kullanıyorum şuan gayet iyi 3.5 saat pubg oynuyorum
Üst Alt