Keman13 kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım Redmi Note 8 root

hocam lazyflasheri denemistim çalısmamıstı ama sunu takip ederek yaptım https://forum.xda-developers.com/redmi-note-8/how-to/root-root-redmi-note-8-miui-10-t3990019 elebası7102 hocamın anlatığıyla aynı seye denk geliyor ama azcık daha farklı suan sorunsuz çalısıyor hepinize yardımınız için...
  2. K

Yardım Redmi Note 8 root

Evet twrp yi kurdum By Trabzonlunu tek tusla yükleme aracıyla sonra magiski twrp içinden seçip installa bastım ordaki hiçbir kutucuğa dokunmadım sonuç bu
  3. K

Yardım Redmi Note 8 root

Arkadaşlar ben bu cihaza nasıl root atıcam farklı biseymi yapmam gerekiyor twrp den kuruyorum magiski twrp bootloopuna attıyor twrp den unroot yapıyorum çözülğyor magiskin 19.4 den 20.3 a na kadar her sürümünü denedim twrp nin 5 tane farklı sürümünü denedim orangefox ile bile dendedim sonra bir...
  4. K

Soru Mi 9 bootloader unlock yedek alma

Bazı yerlede bazen sıkıntı çıkarabilir yazmıslae ondan dolayi sıkıntısız çalıscakmı bakalım anlamında dedim MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. K

Sağolun hocam orda adb ile yedeği gordum arastırdım baktım bir 2 gb lik non-apk yedeği aldım 168 saat verdi bootloader açmaya bakalım nasıl çalisiyo MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. K

Soru Mi 9 bootlader unlock oncesi yedek

Hocam adb ile 2 gb lik bi no-apk yedeği aldım bakalım 168 saat verdi bootloader kilidi için düzgün çalıscakmı MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. K

Merhaba hocalar ben mi9 cihazimda bootlader kilidini açıp rootlamak ve dual speaker modunu yüklemek istiyorum ama bootloaderi açmak bütün verileri siliyomus eski verileri bundan once tamamen yedek alabilirmiyim direk açtiktan sonra geri kuruyim hiç silinmemis gibi kullaniyim böyle yedek alcak...
  8. K

Soru Mi 9 bootlader unlock oncesi yedek

Merhaba hocalar ben mi9 cihazimda bootlader kilidini açıp rootlamak ve dual speaker modunu yüklemek istiyorum ama bootloaderi açmak bütün verileri siliyomus eski verileri bundan once tamamen yedek alabilirmiyim direk açtiktan sonra geri kuruyim hiç silinmemis gibi kullaniyim böyle yedek alcak...
Üst Alt