kayitdefteri kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım Mi 5s'e Mi 5s Plus Romu yanlışlıkla yüklendi. Nasıl düzeltebilirim ?

Merhaba arkadaşlar, İşten anlamayan bir telefoncu kardeşimin mi 5s telefonuna yanlışlıkla 5s plus romu yüklemiş ve şu an telefonun kamerası, hoparlörü ve parmak izi okuyucusu çalışmıyor. Nasıl tekrar 5s romu yükleyebilirim yardımcı olursanız sevinirim. Bootloader kilit açma durumunu...
  2. K

Bootloader kilidini açamıyorum

yardımcı olabilecek herhangi birisi yok mu ?
  3. K

bunu denemiştim. bunda da güncelleme doğrulanamadı hatası aldım
  4. K

onu anladim. hangi paketle yaptin ? link baglanti veya nereden indirdigini sordum ben. bi cok paket denedim cunku dogrulanamadi hatasi aldim. sen hangi paketi kurmayi basardin ?
  5. K

nasıl hallettiğini paylaşsaydın keşke
  6. K

dj_fatih hangi güncelleme paketiyle yaptın güncellemeyi ? acaba mi güncellemeyelim diye mi doğrulanamadı diyor ?
  7. K

updater dan elle güncelleme yapmıyor. güncelleme paketi doğrulanamadı diyor
  8. K

bi forumda gördüm, birisi 8.2 de enable oem unlock sçeneğinin olduğundan bahsetmiş. kilidi açmadan updater dan yüklemeyi denedim güncelleme doğrulanamadı hatasını aldım. malum 8.2 güncellemesi geri çekildi. güncellemeyi beklemeden başka bie türlü çözemez miyim bu sorunu ?
  9. K

başlangıç seviyesi android kullanıcısı değilim bunu belirteyim. oem unlock seçeneğini forumlarda araştırdım bazı telefonlarda var diğerlerinde yok. geliştirici seçeneklerinde bende öyle bi seçenek yok. eski sürüm mi unlock tool la denedim bu sefer de yüzde 50 de kaldı couldn't verify hatası...
  10. K

öyle bir seçeneğin olmadığını zaten yazdım konuyu okuduysan eğer
  11. K

Merhaba arkadaşlar; Gittigidiyor üzerinden Mi 5s aldım. Güncel global romla(8.0.3.0) geldi. Unlock için mi ye ticket attım. sms doğrulamaları falan filan ne var ne yok hallettim. Cihazı bul, çaldır gibi şeyleri de yaptım. Mi Unlock Tool programına giriyorum, unlock dedikten sonra yüzde 99 da...
Üst Alt