kayahan kullanıcısının son içeriği

1. kayahan

Yardım Cihazın kalan pilini öğrenme

En sağlıklı yol ADB ile öğrenmek. Adb ile pil sağlığı öğrenme yöntemi
  2. kayahan

Çekiliş Mi Stick TV - Forum Üyeleri için Çekiliş

haydi bismillah, katıldık bakalım.
  3. kayahan

Sohbet Müzik Köşesi - Güne Bir Şarkı Bırak

Şöyle güzel bi türkü yorumu bırakıyorum içimiz ısınsın bu gece.
  4. kayahan

Soru Turkcell vs. Vodafone

Kesinlikle katılıyorum kaç yıldır beraber çalışmanızdan ziyade 3 ay başka operatörde kalıp geri gelmeniz bile size daha çok ayrıcalık veriyor. Değişik bir müşteri memnuniyeti anlayışları var :)
  5. kayahan

Soru Turkcell vs. Vodafone

Vodafone bende de çekmiyor internet hızı da türktelekom'dan kötü. (Şu an Vodafone kullanıyorum. Türktelekom'a geçeceğim.) Turkcell verdiği internete göre pahalı geliyor bana. Durumunuz varsa turkcell derim.
  6. kayahan

Yardım Wifi Bağlantı var ama girmiyor

aynı sorun bende de var 3 4 dakika sonra bağlı olsa da internet gidiyor wifi'ı sürekli kapatıp açmak zorunda kalıyorum
  7. kayahan

Yardım Mi8 Wifi Sorunu

hayır maalesef 3 4 dakika sonra bağlı olsa da internet gidiyor wifi'ı sürekli kapatıp açmak zorunda kalıyorum
  8. kayahan

Soru Ritzy servisi önerir misiniz?

size telefonla ulaşıp sorun hakkında detaylı bilgi aldılarsa olabilir. ben de üst seviyeye göndermişlerdi farklı bi servis kontrol ediyormus. 10gunde sonuclanmıstı servis
  9. kayahan

uğraşıyor maalesef:) 3 avukatla açtılar davayı. sadece süreç uzaması değil iade yaptığında paranın değeri kalmıyor sıfır mi 8 alamayacağım mesela şimdi iade edilirse. bu arada dediğiniz taktik için süre 21 günmüş ona dikkat ederek gidin ben de 14 günde gitmiştim.
  10. kayahan

öncelikle geçmiş olsun hocam ben telefonu alır almaz hatayı fark etmeme rağmen 1,5 senedir uğraşıyorum :) ritzy iade değişim falan yapmadı. bende hakem heyetine başvurdum bilirkişi falan sorunları doğruladı heyet iade kararı verdi ancak satıcı hakem heyeti kararına itiraz ederek mahkemeye verdi...
  11. kayahan

Yardım Mi8 Wifi Sorunu

DOSTLAR BEN THH BASVURDUM KAZANDIM. ŞU AN SATICI KARARA İTİRAZ DAVASI İÇİN BEKLİYORUM SORUN DONANIMSALMIŞ.
  12. kayahan

Yardım Telefon çalışıyor ama ekran gelmiyor

nereden almıştınız telefonu? sizi yönlendirmiyorlarsa en yakın xiaomi servisini arayın onlar yardımcı olacaktır. Xiaomi Yetkili Servisi İletişim Bilgileri <-- buradan ulaşbilirsiniz.
  13. kayahan

Soru Vodafone Fiber Net

evet 1 temmuz itibariyle geçerli olacakmış.. vdsl mi kullanıyorsunuz
  14. kayahan

Soru Vodafone Fiber Net

geçmeye karar verirsem referans kodu için mesaj atarım hocam sağolun
  15. kayahan

Soru Vodafone Fiber Net

hocam bu kullandığınız paketi ve ücretini öğrenebilir miyim rica etsem? 1591173057 3. kontrolde fiber altyapısı olmadığını kabul ettiler zaten VDSL yeklif ediyorlar. fiber için uygun bir paket buldum aynı zamanda. turknet mh aşırı ilgisiz insan yerine konmuyorsunuz. bağlantınız kopana kadar...
Üst Alt