Soru Vodafone Fiber Net

kayahan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayahan
Cihazım
Mi 8
Konular
16
merhabalar,

turk netten vodafone'a geçmeyi planlıyorum. fiber altyapıyla ilgili aradığımda aktif altyapıda olduğumu söylüyorlar ama bina da vodafone'a ait ne kutu var ne bişey bina dışında da yok sadece telekomun ankastresi var. 2 kere doğrulattım altyapıda olduğumu söylediler. sizce neden böyle bir durum oluşmuştur? ayrıca altyapı varmış gibi düşünürsek daireme nasıl çekeceğim bu konuda tecrübeli arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim

iyi forumlar

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Kime sorsam vodafone net hakkında hiç olumlu bir şey duymadım. Bence millenicom'a bir bakın. Kendim kullanıyorum ve çok memnunum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ogusoal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
oğuz
Cihazım
iphone 8
Konular
1
Ustad tavsiye etmem kesinlikle vodafone net,cok kotu whatsapp vs calismiyor artik sen dusun,musteri hizmetlerinden tutta geri plan destege kadar vasat bir isletme birde caymak istersen 1000 tl kadar cayma bedeli cikartiyorlar

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Kime sorsam vodafone net hakkında hiç olumlu bir şey duymadım. Bence millenicom'a bir bakın. Kendim kullanıyorum ve çok memnunum.
Hocam siz naptınız ya 7 mbps upload nedir Evde canlı yayını yapsanız 4k verirsiniz valla harikaymış benim alt yapımda 83mbps e kadar destekliyor türknetteyim henüz yeni geçtim ama vdsl hala aktif olmadı adsl bağlantı alıyorum hala ne yazık ki 2 haftadır vdsl e geçiş için uğraşıyorum

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Hocam siz naptınız ya 7 mbps upload nedir Evde canlı yayını yapsanız 4k verirsiniz valla harikaymış benim alt yapımda 83mbps e kadar destekliyor türknetteyim henüz yeni geçtim ama vdsl hala aktif olmadı adsl bağlantı alıyorum hala ne yazık ki 2 haftadır vdsl e geçiş için uğraşıyorum
Millenicom rahatlığı nod~~ Geçmeyi düşünenleri veya geçiş için bilgi alacaklar yazabilir yardımcı olurum.
*Twitch'de 1080p ve 5500bitrate veriyorum kasma ve donma olmadan :)

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
20 desek ne olur hocam ona :D

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
merhabalar,

turk netten vodafone'a geçmeyi planlıyorum. fiber altyapıyla ilgili aradığımda aktif altyapıda olduğumu söylüyorlar ama bina da vodafone'a ait ne kutu var ne bişey bina dışında da yok sadece telekomun ankastresi var. 2 kere doğrulattım altyapıda olduğumu söylediler. sizce neden böyle bir durum oluşmuştur? ayrıca altyapı varmış gibi düşünürsek daireme nasıl çekeceğim bu konuda tecrübeli arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim

iyi forumlar
Ben de turknet altyapisindaydim ama kutu mutu yoktu, TT nin kutusundan bağladılar eve. Sizin de aynı şekilde olacaktır büyük ihtimal. Bu arada özel değilse neden Vodafone a geçmek istiyorsunuz?

kayahan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayahan
Cihazım
Mi 8
Konular
16
hocam bu kullandığınız paketi ve ücretini öğrenebilir miyim rica etsem?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben de turknet altyapisindaydim ama kutu mutu yoktu, TT nin kutusundan bağladılar eve. Sizin de aynı şekilde olacaktır büyük ihtimal. Bu arada özel değilse neden Vodafone a geçmek istiyorsunuz?
3. kontrolde fiber altyapısı olmadığını kabul ettiler zaten VDSL yeklif ediyorlar. fiber için uygun bir paket buldum aynı zamanda. turknet mh aşırı ilgisiz insan yerine konmuyorsunuz. bağlantınız kopana kadar rahat rahat kullanabilirsiniz. ama bir kere koptuktan sonra getir getirebilirsen :)

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
hocam bu kullandığınız paketi ve ücretini öğrenebilir miyim rica etsem?
50mbps (telefonsuz) 84tl şuan sitede paket kaldırılmış 16, 35 ve 100mbps var ama müşteri hizmetlerine söylediğinizde size 50 veya 75mbps paket tanımlıyorlar. Fiyatlandırması biraz saçma gibi;
50mbps: 100tl
75mbps: 100tl
100mbps: 100tl
Şuan hala devam eden bir kampanya ile geçiş yaptım (referans). Bir ay ücretsiz kullandım. Düşünürseniz size de bir ay ücretsiz kullandırabilirim. Zaten taahhüt yok bir ayda ücretsiz baktınız düzgün hizmet veremediler memnun olmadınız istediğiniz gibi çıkabilirsiniz.

Üst Alt