KASIMM kullanıcısının son içeriği

1. KASIMM

Diğer İsteyene orjinal mi 8 ekranı+arka kapak+sıfır batarya

Hocam merhaba sattınız mı acaba
  2. KASIMM

Sohbet Redmi K50 Pro - K50 Gaming - Xiaomi 12 Pro hangisi alınmalı?

Muhtemelen haberleri yoktur alana kadar ben bile bilmiyordum bt kilidi açık gelmiş o nedir falan derken baya sıkıntı yaşamıştım hatta mi 8 brick mevzusu diye bir konum var bakabilirsin ritzy mağdurları olarak çözüm sürecimiz :) Velhasıl k50g veya k50 proyu alacağım Çin'e özel olmaları dediğiniz...
  3. KASIMM

Dediğiniz gibi L1 olayı doğru frekans olarak band 20 desteği yok benim cihazın ayriyeten migrostan aldığım cihaz çin seri numaralı içerisinden çıkan şarj cihazı dahi çin uyumluydu ritzy denilen leş firma...
  4. KASIMM

Ne tür sıkıntılardan bahsediyorsunuz. Benim şuanda kullandığım mi8 çin versiyonu migrostan almıştım herhangi bir sıkıntı yaşamamıştım.
  5. KASIMM

Merhaba dostlar şuanda Mi8 kullanıyorum alalı 4 seneye yakın bir süre oldu geçen ay telefon bagaja sıkıştı ekran vs kırıldı yaptırdım ancak daha sonra anakartında sıkıntılar çıktı maalesef (GPS, hoparlör açıkken karşıya ses gitmeme, oyun oynarken kasmalar vs) bende yeni bir telefon alamaya karar...
  6. KASIMM

MIUI 12.5 Redmi Note 10S (Rosemary) EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.16.0.RKLEUXM İndirme Bağlantıları

Hocam cevap için çok teşekkür ederim. Daha önce yazdığınız mesajları okuyordum bu yazdığınıza orada da denk gelmiştim. Bendeki model sizinde yazdığınız gibi nfc olan model, romlar arasında sizinde kullanıyorum dediğiniz endonezya romunu kurdum. Telefonu alalı 2 hafta kadar olmuştu google...
  7. KASIMM

MIUI 12.5 Redmi Note 10S (Rosemary) EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.16.0.RKLEUXM İndirme Bağlantıları

Hocam öncelikle elinize sağlık benim cihazımda rosemary imiş eu rom yüklerken fark ettim. Mecburen bu romlardan birisini yükleyeceğim. Rosemary ile thyme nin farkı nedir bendeki cihazı thyme çevirebilir miyim?
  8. KASIMM

Yardım Fastboot modundayken sürekli kopma oluyor.

sorun driver ile alakalıymış çözdüm.
  9. KASIMM

Yardım Fastboot modundayken sürekli kopma oluyor.

Merhabalar telefonuma fastboot üzerinden kurulum yapacağım ancak telefonu fastboot moduna aldığımda telefon sürekli olarak bilgisayardan kopuyor sonra tekrar bağlanıyor. Tabi bu durumda hiç birşey yükleyemiyorum. Kablo bozuk desem değil biraz önce dosyalarımı bilgisayara attım. Aygıt...
  10. KASIMM

Yardım Fabrika ayarlarına döndükten sonra arama geçmişi-wifi nasıl geri getirilir?

Merhabalar telefonuma eu romu tekrardan yükledim. Önceden rom vs yüklediğimde wifi geçmişi arama geçmişini hatta uygulamaları baştan yüklemek isteyip istemediğimi soruyordu. Öyle bir menü gelmedi bu sefer bunu manuel olarak nasıl yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum. Ayrıca telefonum mi8...
  11. KASIMM

Yardım Türkçe Mi Güvenlik uygulaması

Cevap için teşekkürler uygulamayı yükleyemedim şuanda ama bir şekilde halletmeye çalışıcam benim merak ettiğim apk mirrordaki uygulamaların Türkçe olanları nasıl ayırt ediyorsunuz
  12. KASIMM

Yardım Türkçe Mi Güvenlik uygulaması

Merhabalar şuanda mi8 eu rom kullanıyorum güvenlik uygulamasını game turbodan dolayı güncellemek istiyorum APK mirrordan indirdiğim tüm güvenlik uygulamaları ingilizce yardımcı olursanız sevinirim
  13. KASIMM

MIUI 12.5 Miui 12.5.2 sistem uygulaması yükleme ve güncelleme sorununa basit çözüm.

Hocam uzun süredir forumda aktif değildim. Acaba bu sorunu çözebilen olmuş mudur gireyim dedim bildirimlerden siz çıktınızangel~~ çok teşekkürler anlatımınız için çok işime yaradı clap~~
  14. KASIMM

MIUI 12.5 Mi 8 miui12.5.2 eu rom geldi, en performanslı rom bu bence

Hocam ses çubuğu değişmiş mi?
Üst Alt