Karapapak kullanıcısının son içeriği

1. Karapapak

Soru NetGsm yurtdışı telefon sorunu?

Evet dediğiniz gibi gönderilen kartta. Ama. Benim dediğim şekilde de oluyor
  2. Karapapak

Soru NetGsm yurtdışı telefon sorunu?

An itibariyle netgsm aldım; Btk da görünmüyor. E devlette hat sorgulamada görünmüyor. Bundan dolayı eşleştirme işlemi yapılamıyor. Netgsm'e sorduğumda yurtdışı tel imei'ler için btk entegre çalışmaları varmış. Mi 12t pro yurtdışı kayıtlı telefonum ama kullanamıyorum. Mi 8 emektar sağ olsun modem...
  3. Karapapak

Yardım Mi 12t pro Instagram Ekran

Arkadaşlar iyi akşamlar. Bugün fark ettim de reels ve keşfette gezerken paylaşımlar telefon ekranına sığmıyor enlemesine. Bir ayar ya da çözüm var mı bunun için? Not: paylaşımlarda sıkıntı yok, gönderdiğim kişiler tam olarak ne varsa onu görüyor.
  4. Karapapak

İnceleme Xiaomi 12T PRO - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Arkadaşlar merhaba. Karanlık modda kullanıyorum telefonu ama tüm uygulamalar karanlık modda olmuyor. Tek tek aktif ettim; bazıları oldu bazıları olmadı. Örneğin; Vodafone Yanımda uygulaması mi 8de karanlık iken 12t proda olmuyor
  5. Karapapak

Yardım Mi 12T Pro ses yankı problemi

Telefonu yeni aldım. Vodafone hattım. Türk Telekom ve Vodafone kullannan tanıdıklarımı aradım ve herhangi bir yankı sorunum olmadı. Dün 13.0.4. güncellemesini yaptım, bugün tekrar denerim olursa yazarım, olmazsa da yazarım 😅 İnşallah olmaz 🤲🏽 *Volte açık, asistan kapalı
  6. Karapapak

İnceleme Xiaomi 12T PRO - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Bugün bende mi 12t pro'ya kavuştum. Şöyle bir kurcaladım çok şükür sorunsuz görünüyor. Yankı sorunum olmadı. Pil'i ise yarın deneyeceğim. Global 13.0.4.0.SLFMIXM güncellemesi geldi yapıp yapmama konusunda kararsızım. Ayarlar için tavsiyesi olan var mı? Özellikle 120w şarj yerine biraz daha...
  7. Karapapak

Duyuru Xiaomi kayıt olan ve olmayan Cihazlar

Tabloda herhangi bir değişiklik var mı? Mi11T yazılım ile oluyor deniliyor? İşlemcisi mediatek olduğu için mi?
  8. Karapapak

Yardım Mi8 - Sim Kart ve Bağlantı Problemleri

Ellerinde yoktu. 2000binden aşağı olmaz demişlerdi. 6/128
  9. Karapapak

Anket ?¿? Mi 10 mu Mi 11T mi ?¿?

Biraz nakit eksiğim var, onu halledersem ya da Dolar 13'e düşerse aklımdaki ilk cihaz diyebilirim. Xiaomi ye göre biraz daha fazla radyasyonu var ama ona gelene kadar her yerden alıyoruz zaten
  10. Karapapak

Biraz fazla verip OnePlus almak daha mantıklı gibi ama onu da pil yönünden düşük bulanlar var 😔
  11. Karapapak

Arkadaşlar malum her şey pahalı artık. Telefon fiyatlarıda malum ve artık telefon alırken bile kılı kırk yarıyoruz ister istemez. İlk defa forumda soru sorup konu açıyorum. Lütfen fikir, görüş, deneyim ve tecrübelerinizi esirgemeyin. Bu iki model dışında aklımda OnePlus 9pro var. Tavsiye ve...
  12. Karapapak

Yardım Mi8 - Sim Kart ve Bağlantı Problemleri

Anakarta çatlak oluşmuş. Şuan sadece 3G mobil internet kullanabiliyorum. Wi-fi iptal denilebilir.
  13. Karapapak

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

Arkadaşlar yurtdışı alayım diyorum. Gördüğüm kadarıyla konuşurken sensör sorunu kronik bir sorun gibi. Herkes bundan bahsediyor. Bunu göz ardı edersek tavsiye eder misiniz? Mi 8'imin miladı doldu çünkü 😔
Üst Alt