Anket ?¿? Mi 10 mu Mi 11T mi ?¿?

Mi 10 mu, Mi 11T mi?

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .

Karapapak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 12T Pro
Konular
2
Arkadaşlar malum her şey pahalı artık. Telefon fiyatlarıda malum ve artık telefon alırken bile kılı kırk yarıyoruz ister istemez. İlk defa forumda soru sorup konu açıyorum. Lütfen fikir, görüş, deneyim ve tecrübelerinizi esirgemeyin. Bu iki model dışında aklımda OnePlus 9pro var. Tavsiye ve görüşleriniz için şimdiden hepinize teşekkür ederim 😇

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
One plus a paranız yetiyorsa kesinlikle onu alın yetmiyorsa mi 11 t bakabilirsiniz veya düz mi11

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Arkadaşlar malum her şey pahalı artık. Telefon fiyatlarıda malum ve artık telefon alırken bile kılı kırk yarıyoruz ister istemez. İlk defa forumda soru sorup konu açıyorum. Lütfen fikir, görüş, deneyim ve tecrübelerinizi esirgemeyin. Bu iki model dışında aklımda OnePlus 9pro var. Tavsiye ve görüşleriniz için şimdiden hepinize teşekkür ederim 😇
Oneplus tavsiye ederim hocam oneplus9 pro canavar 8t kullanmaktayım şuan bende 9pro düşünüyorum ama cihazda sıfır sıkıntı bir bahane arıyorum hatta incik boncuk arıyorum değişyirmek için ama hiç sıkıntı çıkarmadı memnun mu olmalı sinir mi karar veremedim 🤔🤣🤣🤣

Son düzenleme:

burucu08

Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Oneplus tavsiye ederim hocam mi 9 pro canavar 8t kullanmaktayım şuan bende 9pro düşünüyorum ama cihazda sıfır sıkıntı bir bahane arıyorum hatta incik boncuk arıyorum değişyirmek için ama hiç sıkıntı çıkarmadı memnun mu olmalı sinir mi karar veremedim 🤔🤣🤣🤣
Oneplus gerçekten güzel telefon ama almak bı nasip olmadı banada...

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Oneplus gerçekten güzel telefon ama almak bı nasip olmadı banada..
İleride olur hocam. Bende kararsız şekilde geçtim ama kaldım artık değişimi sırf model yükseltmek için yapmayı düşünüyorum daha doğrusu raad batio 😔🤣🤣🤣🤣

burucu08

Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Arkadaşlar malum her şey pahalı artık. Telefon fiyatlarıda malum ve artık telefon alırken bile kılı kırk yarıyoruz ister istemez. İlk defa forumda soru sorup konu açıyorum. Lütfen fikir, görüş, deneyim ve tecrübelerinizi esirgemeyin. Bu iki model dışında aklımda OnePlus 9pro var. Tavsiye ve görüşleriniz için şimdiden hepinize teşekkür ederim
One plus alın hocam. Net

Poco X3 Pro cihazımdan gönderildi

Karapapak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 12T Pro
Konular
2
Biraz fazla verip OnePlus almak daha mantıklı gibi ama onu da pil yönünden düşük bulanlar var 😔

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Biraz fazla verip OnePlus almak daha mantıklı gibi ama onu da pil yönünden düşük bulanlar var 😔

Xiaomi bataryası 5000 olup diğer modellerin 4000 i kadar performans veremediği durumlar oluyor. En azından sorunsuz cihazınız olacaktır. Ki artık hızlı şarj ile kısa sürede doluyor cihazlar.

Karapapak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 12T Pro
Konular
2
Xiaomi bataryası 5000 olup diğer modellerin 4000 i kadar performans veremediği durumlar oluyor. En azından sorunsuz cihazınız olacaktır. Ki artık hızlı şarj ile kısa sürede doluyor cihazlar.
Biraz nakit eksiğim var, onu halledersem ya da Dolar 13'e düşerse aklımdaki ilk cihaz diyebilirim. Xiaomi ye göre biraz daha fazla radyasyonu var ama ona gelene kadar her yerden alıyoruz zaten

Üst Alt