Karan44 kullanıcısının son içeriği

1. Karan44

Yardım Mi 10'a güncelleme

Merhaba arkadaşlar mi10 cihazıma son sürüm güncelleme atmak istiyorum nasıl atabilirim. Yurtdışı cihaz. Lütfen yardım edermisiniz
  2. Karan44

Satış Satılık Mi8 128 GB

Mi8 128 GB hafıza 6 GB ram Migrostan alınma. Kutu fatura aksesuar hepsi tam ve duruyor. Temiz. Kılcal çizik dahi yoktur. Kılıfla kullanıldı. Xiaominin amiral gemisi olarak geçiyor. İnternetten araştırınız özelliklerini Fiyat: 2350
  3. Karan44

Satış Satış! Mi8 128gb

Mi8 128 GB hafıza 6 GB ram Migrostan alınma. Kutu fatura aksesuar hepsi tam ve duruyor. Temiz. Kılcal çizik dahi yoktur. Kılıfla kullanıldı. Xiaominin amiral gemisi olarak geçiyor. İnternetten araştırınız özelliklerini
  4. Karan44

Sohbet Mi11 lite hakkında

Kullanan başka arkadaşlar var mı ?
  5. Karan44

Teşekkür ederim. Sağolun :)
  6. Karan44

Garantili cihaz almam zaten. Vergisiz alıyorum :) Instagram kalite sorunu beni düşündürdü hepimizin dert yandığı sorun. Peki android 12 geldiğinde mi11 lite gelmez mi. Fiyatı uygun buldum. Artacağından şüphem olduğu için almayı düşünüyorum 1620421039 Mi11 lite mi kullanıyorsunuz?
  7. Karan44

Merhaba arkadaşlar, Mi8 kullanıyorum. Mi11 lite gördüm ilgimi çekti araştırdim beğendim. Sizin de görüşlerinizi almak istiyorum. Bilen kullanan arkadaşlar mi11 lite ile ilgili tavsiyeniz nedir. Almalimiyim.
  8. Karan44

Yardım note 8 de şebeke çektiği halde ulaşılamıyor

qcn yi nasıl atacağım bilmiyorum
  9. Karan44

Arkadaşlar yardım edebilir misiniz?
  10. Karan44

merhaba arkadaşlar. note 8 aldım. yurtdışı kayıtlı cihaz. bir tanıdıktan aldım. şebeke var görünüyor çünkü internette bir sorun yok kesinti olmadan kullanıyorum. ama biri aradığında ulaşılmıyor. arama gelmiyor bana. bazen arıyor bazen ulaşılmıyor. lütfen yardım edermisiniz, teşekkür ederim
  11. Karan44

Soru Xiaomi Mİ8 pro mu - Mi note 10 lite mı ?

İşlemci daha önemli diyorsan bence Mi8. Ben Mi8 kullanılıyorum çok memnunum.. Note serisini pek sevmedim. Tabi takdir sizin yinede.
  12. Karan44

MIUI 12 Mi 8 - Global Kararlı Rom Miui v12.0.1.0 QEAMIXM İndirme Bağlantıları

Hocam ben 1 ota indirdim. Nasıl yapacağım. Bilmiyorum. Cahilim kusura bakmayın
  13. Karan44

Yardım Mi8 cihaza Miui12

Arkadaşlar merhaba, Mi8 cihazıma hala miui12 geldi. Amiral gemisine güncellemeyi bu kadar geç getirmelerinin sebebi nedir. Mi8 için miui12 indirebilirmiyim yüklemek için bilen varsa lütfen yardım etsin. Beklemekten gına geldi.
Üst Alt