Sohbet Mi11 lite hakkında

Karan44

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Başlangıç
Cihazım
Mi8
Konular
21
Merhaba arkadaşlar, Mi8 kullanıyorum. Mi11 lite gördüm ilgimi çekti araştırdim beğendim. Sizin de görüşlerinizi almak istiyorum. Bilen kullanan arkadaşlar mi11 lite ile ilgili tavsiyeniz nedir. Almalimiyim.

Mi&me

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Huseyin
Cihazım
12pro+
Konular
3
Garantili olmak şartıyla alınacak bir cihaz keşke benimde olsa haha--

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
TR cihazı alınmaz, 780G versiyonu alınır ama Lite kullanıcısı olarak Lite almanızı önermem, bir dünya para verip 2. sınıf vatandaş oluyorsunuz :(

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Mi 11 lite 5g versiyonu alınır 780gli olan fakat tr garantili Xiaomi alınmaz yeni cihazlara imeide atilamiyor zaten.
Benim şahsi fikrim yeni cihazlar benide cok cezbediyor ama sene sonunu bekleyin android 12 ve miui13 ile çıkış yapan cihazları bekleyin mi 8 ile 5 ay daha idare edin.
Android 12 sürümü güzel yeniliklerle gelicek herkesin dert yandığı Instagram kalite sorunu çözülecek Google android 12 de 3.parti kameralara tam erişim açıcak.
Diğer konu ise MIUI 12 sürümü görsel olarak güzel optimizasyon olarak berbat yeni telefon alsanız sorunlar çözülsün diye güncelleme beklersiniz hep MIUI 13 gelsin diye.

Karan44

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Başlangıç
Cihazım
Mi8
Konular
21
Mi 11 lite 5g versiyonu alınır 780gli olan fakat tr garantili Xiaomi alınmaz yeni cihazlara imeide atilamiyor zaten.
Benim şahsi fikrim yeni cihazlar benide cok cezbediyor ama sene sonunu bekleyin android 12 ve miui13 ile çıkış yapan cihazları bekleyin mi 8 ile 5 ay daha idare edin.
Android 12 sürümü güzel yeniliklerle gelicek herkesin dert yandığı Instagram kalite sorunu çözülecek Google android 12 de 3.parti kameralara tam erişim açıcak.
Diğer konu ise MIUI 12 sürümü görsel olarak güzel optimizasyon olarak berbat yeni telefon alsanız sorunlar çözülsün diye güncelleme beklersiniz hep MIUI 13 gelsin diye.
Garantili cihaz almam zaten. Vergisiz alıyorum :) Instagram kalite sorunu beni düşündürdü hepimizin dert yandığı sorun. Peki android 12 geldiğinde mi11 lite gelmez mi. Fiyatı uygun buldum. Artacağından şüphem olduğu için almayı düşünüyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

TR cihazı alınmaz, 780G versiyonu alınır ama Lite kullanıcısı olarak Lite almanızı önermem, bir dünya para verip 2. sınıf vatandaş oluyorsunuz :(
Mi11 lite mi kullanıyorsunuz?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Garantili cihaz almam zaten. Vergisiz alıyorum :) Instagram kalite sorunu beni düşündürdü hepimizin dert yandığı sorun. Peki android 12 geldiğinde mi11 lite gelmez mi. Fiyatı uygun buldum. Artacağından şüphem olduğu için almayı düşünüyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi11 lite mi kullanıyorsunuz?
Tabiki mi 11 lite android 12 alır ama burda önemli olan cihaz çıkış yaparken android 12 ile çıkması kamera api ve yazılımları android 12 ile uyumlu optimize edilmiş olması.

Karan44

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Başlangıç
Cihazım
Mi8
Konular
21
Tabiki mi 11 lite android 12 alır ama burda önemli olan cihaz çıkış yaparken android 12 ile çıkması kamera api ve yazılımları android 12 ile uyumlu optimize edilmiş olması.
Teşekkür ederim. Sağolun :)

Karan44

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Başlangıç
Cihazım
Mi8
Konular
21