kadircumen kullanıcısının son içeriği

1. K

Soru Redmi Note 10 pro 5g

merhaba atılıyor, fakat ücretli programlar ile çift sim olarak yapıyorlar. güncellemeyi kapatıyorlar kendiniz manuel olrak günceller veya formatlarsanız işlem sıfırlanıyor ve orjinal imeilerine dönüyor
  2. K

Yardım Poco X3 NFC - Şebeke Sorunu

hocam telefonu satınca twrp dahil ne varsa o telefona ait hepsini sildim. :( valla silmemiş olsaydım atardım inanki
  3. K

Düzeltebildim, üst modele geçmek için sattım. Youtube de çok kolay adlı kanalın sahibi sağolsun bana qcn dosyası yolladı en son onu la çözdüm.
  4. K

Yardım farklı launcher tam ekran görünü ile kullanma sorunu

selamlar, poco x3 gt için eu rom var mı? twrp bile bulamadım
  5. K

Çözüldü MediaTek Dimensity

selamlar, bendeki cihaz redmi note 10 pro 5g, x3 gt ile aynı ama benim cihazın arkasında redmi yazıyor. global ve indo rom kurdum bende hep poco yazdı ve arayüz poco, miui yükleyemiyorum işlemcisinden dolayı. sizde nasıl oldu o olay? redmi yazdı ve arayüz redmi nasıl oldu?
  6. K

Rom Redmi Note 10 Pro 5G (Poco X3 GT) Miui 14

Global sürüme miui 14 gelmiş recovery olarak. Miui downloader uygulaması üzerinden indirdim, mi flash ile yğkleyebilirsiniz. Buraya yükleyemedim dosya boyutu yüzünden
  7. K

Soru Poco X3 GT IMEI Repair yapılacak mı?

Kardeşim, ne yaptın yaptırabildin mi imei işlemini?
  8. K

Yardım Note 10 pro 5g

Kardeşim, bende redmi note 10 pro 5g olarak aldım ikinci el. Aldığımda kişi imei işlemi yaptırmış güncelleme yaptım ve imeiler uçtu. Şuan orjinal imeileri var hat çekmiyordu ki şükür yıl atlayınca açıldı şuan öyle kullanıyorum, kendim yapabileceğim türde bir işlem ise yapacağım onu...
  9. K

Yardım Efs backup farklı bir telefona yüklenebilir mi?

kardeşim senin sorun ile uğraştığın gibi bende uğraşıyorum birkaç gündür. sağolsun çookkolay youtube kanal sahibi arkadaş bana efs yedeği yolladı yüklemeye çalıştım ama olmadı, yüklenmiyor. sende yine restart vermiş bende o tepkiyi bile vermedi. senden birşey istesem, o iki telefonun sorunu...
  10. K

İpucu Tüm Xiaomi Telefonların QCN Yedek Dosyaları

merhaba hocam, poco x3 nfc için qcn ve efs lazım, şebeke full çektiği halde konuşma esnasında kopma ve internete girememe sorunum var. yardımcı olabilecek misiniz?
  11. K

Cümleten selamunaleyküm, poco x3 nfc yurtdışı cihazım var. cihazın ikinci sahibiyim, aldığımda başka bir imei vardı ne olur ne olmaz diye kendi imei işlemimi yaptım. aldığım günün akşamına yaptığım için mevcuttaki imei işleminde sorun var mıydı yok muydu bilmiyorum. yaparken efs yedeği almadım...
  12. K

Yardım Poco X3 TWRP güncelleme yapmıyor ve data bölümü şifreli.

hocam senin sorunu bende yaşadım, tamamen romun miui sürümü ve android sürümü ile alakalı bir durum. miui 12.0.4 versiyonunu kur ve ona uygun twrp 3.5.2 dosyalar acayip isimlerde olmuyor ve işini halledince tekrar üst versiyon miui sürümünü yükle twrpyi de rom yükleme işlemin bitince twrp de...
  13. K

Rom MIUI 13 XTBUi_V2 Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro MIUI 13 Türkçe

bir kaç gündür kullanıyorum fotograf çektikten sonra galeriye düşmüyor fotolar bir kaç saat sonra galeriye düşüyor
  14. K

Rom MIUI 13 XTBUi_V2 Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro MIUI 13 Türkçe

format data yapıp resetledikten sonra açıldı teşekkür ederim
Üst Alt