Yardım Poco X3 NFC - Şebeke Sorunu

kadircumen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
elektrik teknisyen
Konular
4
Cümleten selamunaleyküm,
poco x3 nfc yurtdışı cihazım var. cihazın ikinci sahibiyim, aldığımda başka bir imei vardı ne olur ne olmaz diye kendi imei işlemimi yaptım. aldığım günün akşamına yaptığım için mevcuttaki imei işleminde sorun var mıydı yok muydu bilmiyorum. yaparken efs yedeği almadım unutkanlık oldu. şuan için işlemleri doğru yaptığım halde ve başka qcn dosyaları da denediğim halde hat 4.5g volte çektiği halde internete girmeme, arama esnasında kopmalar ve çekmeme sorunları mevcut. bu sorunu nasıl çözerim? kullandığım rom xiaomi.eu, endonezya denedim, eea denedim, golbal de denedim hepsinde aynı sorun oluştu. modem silme kodlarında hata mı var, ne bilim efs dosyası değiştirsem düzelir mi nasıl yaparım, yardım edebilir misiniz?

kadircumen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
elektrik teknisyen
Konular
4

Bünyamin a.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bünyamin
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
Düzeltebildim, üst modele geçmek için sattım. Youtube de çok kolay adlı kanalın sahibi sağolsun bana qcn dosyası yolladı en son onu la çözdüm.
Hocam o aarakadaşla bende iletişime geçtim 5-6 tane qcn attı hepsini denedim ama benim sorunum hâlâ aynı anlamadım gitti ve bu sorun çok canımı sıkmaya başladı.

aytamal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ALTAN
Cihazım
LG G2
Konular
2
Hocam o qcn dosyalarını buraya da atar mısın? Biz de deneyelim.

kadircumen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
elektrik teknisyen
Konular
4
Hocam o qcn dosyalarını buraya da atar mısın? Biz de deneyelim.
hocam telefonu satınca twrp dahil ne varsa o telefona ait hepsini sildim. :( valla silmemiş olsaydım atardım inanki

Üst Alt