Kadir_10 kullanıcısının son içeriği

1. K

Yardım Mi 6 Ekran Flexi Koptu ne yapmalıyım ?? komple ekran mı değişmeli :/

tamiri pahalıya mı patlar hocam ? bulabildiğim en ucuz ekran 220 TL
  2. K

Yardım Mi 6 Ekran Flexi Koptu ne yapmalıyım ?? komple ekran mı değişmeli :/

merhaba arkadaşlar mi 6 telefonuma yeni batarya aldım eski bataryanın yapışkanları koptuğu için bataryanın üst tarafında kredi kartı ile girdim yukarı kaldırdım birde baktım ne göreyim ekran flexi birazcık kopmuş daha sonra bant ile yapıştırayım dedim önünü arkasını fakat ekran dokunmatiği...
  3. K

Yardım Mi 6 birden kapandı şarj yok gösteriyor açılmıyor

hocam şarj soketi bozuk olsa hiç şarj almaz diye düşünüyorum takınca ekran ışığı felan yanıyor yanlış mı düşünüyorum ?
  4. K

4-5 saatir şarjda kaldı hocam zaten olmadı dediğin gibi arka kapağı açıp bataryayı çıkartıcam aklımda deji batarya almak var bide şarj soketi alayım diyorum hazır açmışken iyice yenileyim cihazı
  5. K

telefon 3 yıldır bende arkadaşlar sıfır almıştır son 1-1.5 yıldır şarj soketinde gevseklik vardı yavaş şarj alıyordu ama yinede kullanılıyordu birden bire bataryanın bozulmuş olası mümkün mü ? yakın zamanda hiç romu ile oynamadım en son 2 sene önce türkçe yapmıştım
  6. K

Merhaba arkadaşlar %28 civarında şarjım vardı resim çekerken birden kapandı eve gidip şarja taktım fastboot moduna girdi açmaya çalıştım power butonuna basılı tuttum fakat sürekli batarya boş işareti çıkıyor 3-4 saat şarjda tuttum şarj olduğu sürece sürekli fastboot modu yanıyordu 3-4 saat sonra...
  7. K

Satış Sıfır Redmi K20 Pro 64 GB 4000 mAh Çentiksiz Ekran Temperli Cam Hediyeli

nerede satıyorlar hocam ? ayrıca serbest piyasa değil mi pazarlığa açık fiyat
  8. K

Satış Sıfır Redmi K20 Pro 64 GB 4000 mAh Çentiksiz Ekran Temperli Cam Hediyeli

Merhabalar, Redmi K20 Pro 6.39 İnç Çentiksiz Ekran Snapdragon 855 6 GB Ram 4000 mAh Batarya 64 GB Hafıza 3.5 mm Kulaklık Girişi 20D Temperli Cam Hediyemdir 48 MP 3 Adet Arka Kamera(Go Pro Gibi Balık Gözü Çekim ve Bokeh Efekti Yapmak İçin ) FİYAT: 2650 TL Telefon Sıfırdır...
  9. K

Yardım çinden k20 pro alma

hocam cihaz geldi mi ? bende Çin'den adıracağım çin romlu olan 303 dolar global romlu olan 330 dolar aradaki 27 doları fazladan vermiyeyim diyorum bootloader kilidi kaç günde açılıyor ? çin rom ve global rom arasında donanımsal olarak(bant genişliği v.b.) fark yok değil mi ? global rom atmak çok...
  10. K

Soru Mi mix 3 global rom

Hocam nereden ulastiniz bu bilgiye nerede yazıyor 3 gün olduğu ??
  11. K

TWRP Problemi

hocam telefonun geliştirici ayarlar kışmna baktım usb hata ayıklama modu açık fakat oem kilidi açma seceneğini açamıyorum orası pasif olarak duruyor bu kısmı nasıl açarım ?
  12. K

TWRP Problemi

aynen dediğiniz gibi yaptım hocam "FAILED (command write failed (Unknown error))" diye hata verdi
  13. K

TWRP Problemi

merhaba sevgili arkadaşlar 2 gündür adb minimal ile uğraştım sonunda laptoba kurabildim fakat şimdide fastboot flash recovery kodunu yazdığımda herhangi bir işlem olmuyor aydınlatırsanız çok sevinirim twrp yükleyip telefonu rootlayacağım bu ara telefonun bootloader kilidi açıktır
  14. K

Duyuru - 4. Geleneksel MIUI Türkiye Buluşması (06 Ağustos 2017 Pazar)

bende geliyorum arkadaşlar listeye eklermisiniz benide
Üst Alt