Kadersiz144 kullanıcısının son içeriği

1. Kadersiz144

Soru Yurt dışı cihaz IMEI uzatma

Yonlenxir Beni yonlendirecegin servis varmı
  2. Kadersiz144

Üretici tarafından sağlanan bir IMEI uzatma programı veya yöntemi kullanılır. Bu yöntem genellikle telefonun yazılımını güncellemek veya yeni bir yazılım yüklemek gibi işlemler gerektirir. Bu işlem, üreticinin desteğiyle yapılmalıdır ve IMEI niye sahip olmak için önceden onay almanız...
  3. Kadersiz144

Merhaba yurt dışı cihazın kullanım süresi bir ay kaldı telefoncu kapansın sonra getir acalim IMEI silinmeden işlem yapmadan aynı imei ile telefonu süresiz tek seferde uzatacaz dedi. Kafama takıldı araştırayım dedim yaptığım araştırmada yeni mi hesabı açıp kod isteyip gelen kodu giriyor ve cihaz...
  4. Kadersiz144

Çözüldü Xiaomi 11 ultra global bilgisi

Google playda bazı uygulamalarda bu uygulama bölgenizde kullanılmıyor diyor getapp indir Xiaomi kendi uygulama mağazası ordan indir kullanirsin
  5. Kadersiz144

Soru Servis (şebeke) yok hatası (aniden gitti)

Telefon kendiliğinden düzeldi biraz beklemek gerekiyormuş sabırlı olmak lazım konu kapanabilir teşekkürler
  6. Kadersiz144

Teşekkürler sizden gelen ayarlarında deniyorum bende kurcalıyorum şimdi şebeke türü secerken sim kart bu ağa bağlanmaya izin vermiyor hatası aldım ve Xiaomi cold da benzer hata var bence sıkıntı telefonda çünkü sim baaka cihazda çalışıyor
  7. Kadersiz144

Operatör değişikliği yaptım ancak değişiklik saatinden önce şebeke gitti acaba bu sebeple olmuş olabilir mi ( operatör degisikligi bana gelen mesajda belirtilen saatte gerçekleşti başka telefonda sebekem herşey var ama bunda yok sorunu btk mi çözer acaba )
  8. Kadersiz144

Arkadaşlar merhaba benim cihaz 11 ultra yurt dışı giriş çıkış yapıp IMEI kaydı yaptım Aralık ayında ama dün itibariyle her iki simde de şebeke gitti neden olabilir bilgisi olan varmı sim başka telefonda çalışıyor bu cihaz da çalışmıyor e devlette kayıt aktif normal görünüyor sıkıntı yok nereyi...
  9. Kadersiz144

Rom Miiu 14 Güncellemesi Tam bir Hayal Kırıklığı

global kullanıyorum iyi memnunum. bu eu da reklam çıkıyor diyorlar doğrumu
  10. Kadersiz144

Yardım Mi 11 Ultra Ters Sarj Sorunu

şarj yetiyormu birde tersini kullanıyorsunuz hocam
  11. Kadersiz144

Yardım Mi 11 Ultra Banka Erişim Sorunu

herkes birşey diyor akbank kendisini düzeltsin :D artık
  12. Kadersiz144

Soru Mi 11 Ultra ve MIUI 14 Sorunsalı - Özellik farklılıkları

hocam arka ekran komple mi kapalı yoksa kapanıyormu. eger açılıp kendiliğinden kapanıyorsa game turbo kesin çözüm bilginiz olsun game turboyu nasıl kapattığınız da önemli gerçekten kapatabildiniz mi çünkü kaç defa bende kapattım sandım ama kapatmamıştım.:)
  13. Kadersiz144

Benim 11 ultra 13 den sonra 14 de kendisine geldi ama 4.5 g ile ilgili problem var gibi konuşmak için hala erken ama hala pil gidiyor ama orantılı bir şekilde azalma var
  14. Kadersiz144

Mi11 ulta MIUI 14 güncellemesi yaptım 13 den katbe kat stabil yanlız 4.5 g sıkıntısı yaşıyor gibiyim bakalım
  15. Kadersiz144

Yardım Mi11 Ultra MIUI 14 Resmi Güncellemesi

14 yükledim 13 den kat kat iyi ekran şarj oranı düzeldi 30 saatin üstüne çıktı tam saejla ama kullanıma göre değişir yanlız 4.5 g de sıkıntı var gibi şebeke problemi yaşanabilir bağlantı kopukluğu yaşıyoruz iki arkadaş onun da 11t pro umarım sebekedir ama hala şarj çabuk gidiyor
Üst Alt