KaanR5+ kullanıcısının son içeriği

1. KaanR5+

Çözüldü Redmi 5 Plus aptX Özelliğini Aktifleştirmek

https://github.com/multiwirth/aptx-HD-magisk/releases/download/1.1/aptx-HD-magisk-10_arm.arm64.zip bu dosyayı magiskten flashlayarak hallettim.
  2. KaanR5+

Çözüldü Redmi 5 Plus aptX Özelliğini Aktifleştirmek

biraz hortlatıcam ama android 11 aosp rom kullanıyorum ve aptx çalışmıyor, nasıl etkinleştirebilirim?
  3. KaanR5+

Mod Mi Band 4 Olmayan Temaları Koyabilme

Hallettim, mi fit 4.0.7 sürümüne geri dönünce düzeliyor.
  4. KaanR5+

Mod Mi Band 4 Olmayan Temaları Koyabilme

Animasyonlu temalar animasyonsuz gözüküyor, ne yapmak lazım?
  5. KaanR5+

Soru Rom yükleme hakkında

attığın rehber orijinal roma dönmeyi anlatıyor ona bakmayacaksın. twrpyi romdan önce kuracaksın. 32 bit sorun yapabilir. Brick ihtimali yazan talimatlara göre yaparsan hiçbir şey olmaz. Eu beta güncellemeleri önden aldığı için daha iyi bence. 1560105829
  6. KaanR5+

Soru Şu an için redmi 5 plus için en iyi Android 9 romu hangisi?

Aosip Derpfest veya Viper Os tavsiye ederim.
  7. KaanR5+

Yardım Redmi 5 Plus 4.9 Kernel ROM'larda Çınlama Sesi

Son 1-2 haftalık süreçte kernel yapımcılarının çoğu bunu fixledi. Genom projesinin sahibi "Rama" bir hastalıktan dolayı bir süreliğine aktif değildi, tedavinin parasını çıkarabilmek için redmi 5 plusını satmış, artık vince'e destek vermiyor, bu yüzden daha genom kernel göremeyeceğiz sanırım...
  8. KaanR5+

Diğer Önerilen Romlar Ve Kerneller

evet romdan sonra flashlanır. Ama bunu yapmadan önce backup kısmından boot u yedek almanız daha iyi olur. Kernel düzgün çalışmazsa veya başka denemek istiyorsanız önce o yedekten boot u geri yüklersiniz böylece normal kernel geri gelmiş olur sonra tekrar başka kernel atarsınız.
  9. KaanR5+

oyunlarda performans sıkıntısı çekmiyorsan ram olayına takılma, şarj hızlı bitmesi ve telefonun geç açılması problemi için başka kernel deneyebilirsiniz mesela vimb. Bildirim sorunu dediğiniz wifi ye bağlıyken ve özellikle ekran kilitliyken internette sorun oluyorsa o sorun bende de var bazı...
  10. KaanR5+

Yardım Redmi 5 Plus 4.9 Kernel ROM'larda Çınlama Sesi

bende iki cihaz var revolution os ve miui pro yüklü, ikisinde de aynı sorun var 4.9 a özel bir şey olduğunu sanmıyorum, sesin de işlemciden geldiğini söylüyorlar telegram grubunda.
  11. KaanR5+

İnceleme Redmi 5 Plus Batarya Süresi

uygulama kullanımını ss almayı unuttum ama 1 saate yakın oyun oynamıştım 1 saat falan da mobil veri açıktı. Mi Room 8.12.27
  12. KaanR5+

Soru Telefonun 2.2 GHZ hızda çalıması zararlı mı

Zararlı değil az da olsa performansta fark olacaktır. Belli bir sıcaklığı geçtikten sonra otomatik olarak işlemciler hızını düşürür yani yanar mı falan diye korkmana gerek yok. Ama 2.2 den fazlası gereksiz 2.5 veya 3.0 ghz kernellerle hiç uğraşma yani
  13. KaanR5+

3.18 kernel tabanlı rom olarak: bootleggers, aosp extended, havoc 3.18 kernel olarak: universal kernel, dark ages, vimb, storm breaker miui rom olarak: revolution os, mi room, eu, pro. Masik hariç hepsi güzel. Masik özelleştirme konusunda çok iyi bir rom olsa da batarya performansı rezalet...
Üst Alt