Kaan5861 kullanıcısının son içeriği

1. Kaan5861

Yardım Play Protect Sertifikası Yok

Merhaba arkadaşlar. Xiaomi.eu MIUI 12.5 kullanıyorum. Play store'a girdiğimde play protect sertifikası yok yazıyor. Telefonu google üzerinden kaydetmeyi de denedim yine de değişmedi. Bu sorunun çözümünü bilen var mı?
  2. Kaan5861

Soru Mi 8 Lite ROM öerisi

Mi 8 lite Xiaomi.eu 12.5.1 versiyonu ile kıyaslandığınızda bu romlarla arasında çok fark var mı hocam? Akıcılık ve pil performansı olarak çok fark var mı?
  3. Kaan5861

MIUI 13 Xiaomi.eu MIUI 13 Port Mi 8 Lite

Hangi romu önerirsiniz?
  4. Kaan5861

Kernel Morph aurora kernel nereden indirebilirim?

Romların çoğunda kernel olarak morph aurora kernel kullanılmış fakat ben bu kerneli bir türlü bulamadım. Nerede bulabileceğimi bilen var mı?
  5. Kaan5861

Yardım Mi band 7 Türkçe seçeneği yok

2.0.0.2
  6. Kaan5861

Yardım global mıuı 12.0.3 cihtelefonuma eu rom kuracagım yanlıs bısey varmı sormak ıstedım

Çok teşekkür ederim hocam. Gallery uygulamasını nasıl güncellediniz peki? Getappste bende gallery gözükmüyor bir de apk guncellediğimde ss klasörü kayboluyordu. Onu da bi anlatabilir misiniz?
  7. Kaan5861

Yardım global mıuı 12.0.3 cihtelefonuma eu rom kuracagım yanlıs bısey varmı sormak ıstedım

Uygulamaları get apps üzerinden güncellemeyi öneriyor musunuz hocam? Mesela security uygulamasını falan. Performansları artıyor mu güncellendiğinde? Bir de ses barını tam olarak hangi versiyon system ui kurarak güncellediniz? Bazı versiyonları sıkıntı çıkarıyorumuş galiba.
  8. Kaan5861

O özelleştirmeler ne hocam? Onu merak etmiştim aslında.
  9. Kaan5861

Ne kurdunuz hocam? Ben de eu rom kullanıyorum ve memnunum. Ne kurduğunuzu merak ettim.
  10. Kaan5861

Yardım Mi band 7 Türkçe seçeneği yok

Bütün uygulamarda denedim. En son sürüme güncelledim ama bir türlü Türkçe seçeneği çıkmadı. Bunun çözümünü bilen var mı?
  11. Kaan5861

Yardım Mi Band Güncelleme Hatası

Mi fit uygulamasıyla güncellemeyi denediniz mi? Ek olarak Mi band 7 cihazınız Türkçe mi acaba? Bende Türkçe seçeneği bir türlü çıkmadı.
  12. Kaan5861

Rom MIUI Premium Global | 12.5.7 Stable | Android 10.

Rom'u deneyen var mı? Xiaomi.eu MIUI 12.5 stabil kullanıyorum. Sizce hangisi daha iyidir?
  13. Kaan5861

Soru Widevine l1 Nasıl aktif edilir?

Araştırdığımda farklı modeller kullanan bazı arkadaşlar önceden olduğunu ve sonradan kaybolduğunu yazmış bundan dolayı merak ediyorum. Orijinal romda bu seçeneğe hiç dikkat etmemiştim o yüzden bilmiyorum. Stock rom kullanan bir arkadaş o kısmı kontrol edip sorunuzu cevaplar umarım.
  14. Kaan5861

Soru Widevine l1 Nasıl aktif edilir?

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi Xiaomi telefonların çoğunda widevine l1 sertifikasına sahip değil. Mi 8 lite da maalesef widevinr l3 destekliyor ve netflixi sd kalitede izletebiliyor. Normalde güvenlik ve parmak izi ayarında bulunan sertifikalar kısmından yüklenebiliyormuş fakat mi 8 lite...
  15. Kaan5861

Soru mi 8 lite için en iyi rom şu an hangisi

Ben şuan Xiaomi.eu MIUI 12.5 kullanıyorum. Global roma göre çok daha akıcı. Gereksiz uygulamaları da devre dışı bıraktım. Benim gibi MIUI arayüzünden vazgeçemiyorsanız bu romu deneyebiilirsiniz.
Üst Alt