joker66 kullanıcısının son içeriği

1. J

Soru donma sorunu

mui 12,5 android 10 yüklüydü ben android 12+13 sürümlü arrowos+pixellence gibi romlarıda yükledim yazılımsal olsa bu romlarda neden yapar ? bir anlamı olması gerekir fakat ???
  2. J

Soru donma sorunu

slm forum cihazım mui 12 ilk sürümleri yüklüyken pek sorun yoktu taki kararı 12.5 sürümü çıktı sorunlar başladı yada ben o zaman fark ettim .Telefon normal kullanımda sorun yapmıyor ancak bazen telefon boştayken bir çağrı gelse telefon durduk yere kilitlenip donuyor hiç bir şekilde işlm...
  3. J

Yardım orjinal roma dönme

slm forum telefonumda root kilidi açık android 13 arrowos yüklü telefonu orjinal mui sürüm yazılımına nasıl yükleyebilirim 2 yıldır rootlu custom romla devam ediyorum şu anda hangi orjinal sürümü var bilgim yok yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler
  4. J

Yardım format hatası

sorumun cevabını buldum forumda daha önce yazılmış arayınca buldum yüklediğim romlar telefonu kilitlemiş format ve sıfırlamayı engellemişler orangefox recovery diye bir dosya var bunu twrp üzerinden telefona flasladım telefon açıldı normal sıfırlama yaptım oldu. twrp girip orangefox menüsünde...
  5. J

Yardım format hatası

telefonumda şu anda arrowos 13 sürümü yüklü çalışmasında bir sorun yok dediğiniz gibi telefonu sıfırlamak için wipe menüsü format data yes dedim işlemler kırmızı uyarı ile aşağı doğru yazılar çıktı telefonu başlat dedim hiçbirşey olmamış gibi açıldı anlamadım nerede hata yapıyorum :(
  6. J

Yardım format hatası

slm forum note 8 telefonuma android 11+12 sürümleri gelmeyince rootlayıp önce pixelexperience 12 romunu attım gayet güzel çalışıyordu sadece vodafone şebekelerinde sorun çıkardı onu silip araştırıken arrowos diye bir rom buldum onu yükledim gayet hızlı ve güzel fakat sorun şu telefon rot atarken...
  7. J

Recovery Redmi Note 8 - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

twrpden magisk v20.3 flasladım telefonu tekrar başlattığımda redmi yazısında takılı kalıyor açılmıyor magisk unıstallerle twrpden magiski kaldımayı deneedim malesef telefon redmi yazısında kaldı . redmi note 8 2021 den önceki cihaza android 12 stabil bir rom varmı önereceğiniz (pixelexperience...
  8. J

Recovery Redmi Note 8 - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

telefonun root kilidi açık bu verdiğiniz tek tuş twrp telefna yüklüyorum telefonu sıfırlayıp yeni bir rom kuruyorum telefon 1/2 kez yeniden başlatılınca twrp siliniyor sabit kalmıyor tekrar buradan tek tuşla yüklediğimde var ancak telef kapatıp açıyorum root ekranına gelince twrp kayboluyor...
  9. J

Rom Redmi Note 8 - Miui Orijinal Global ve Diğer Stok Romlar

selam forum note 8 telefonlara orjinal android 12 sürümü gelecekmi bir bilgi varmı
  10. J

Yardım rom sonrası şebeke sorunu

Cihazıma arrowos 12.1 sürümünü yükledim şebeke sorunu kalktı 4 saatdir kullanıyorum kamera dahil bir sorun görmedim gayet hızlı akıcı
  11. J

İnceleme Redmi Note 8 Rom Önerim ve Performans Ayarları

android 12 tabanlı sorunsuz rom önerisi olan varmı onu deneyebilirim.
  12. J

İnceleme Redmi Note 8 Rom Önerim ve Performans Ayarları

@musdi27 ben redmi note 8 telefonuma pixelexperience romu yükledi 6 aydır onu kullanıyorum orjinal romu android 10 kaldığı için android 12 yüklemem gerekdi arac ekran yansıtma android 11 ve üzerinde çalıştığından bu yazılımda pek sorunum yok gayet güzel ve takılmadan işerimi görüyorum fakat bir...
  13. J

Rom Pixel Experience 13 Official (Stable)(mi8se)

Telefonum resmi note 8 internet baktım biraz modem romu bulamadım bildiğiniz bir site varmı acaba 1664551844 tam marka model şu sekilde
  14. J

Rom Pixel Experience 13 Official (Stable)(mi8se)

1664529421 note8 telefonuma bu yazılımın 12 sürümünü hem normal hem plus sürümünü yükledim fakat bir tek şebekede sorunum var oda hattım turkcel,, turkcelden+turkcele yada turkcelden+t.telekoma arandığında karşı tarafın çeviri sesi geliyor fakat vodafone aradığımda gelmiyor ..müş hizmetlerini...
  15. J

Yardım rom sonrası şebeke sorunu

Slm forum cep telefonuma android 12 tabanlı pixelexperience yükledim her şeyi çok güzel çalışıyor hiç hata yok tek sorunumuz su .Turkcell..ttelekom hatlarını aradığımda arama sesi var yani karşı taraf mesgulmu normalmi biliyorum.lakin Vodafone hatlı bir numarayı aramak istediğimde karşı tarafın...
Üst Alt