John.WICK kullanıcısının son içeriği

1. John.WICK

Diğer İsteyene orjinal mi 8 ekranı+arka kapak+sıfır batarya

Elinizde cihaz var mı acaba arka cam ekranım kırıldı değiştirmek istiyorum.
  2. John.WICK

Yardım Mi 8 Son Güncelleme İle Kasıyor.

Teşekkürler cevap için, forumda yeni olduğumda bu işlerde biraz acemiyim. Öğrenip deneyeceğim. Saygılar
  3. John.WICK

Yardım Mi 8 Son Güncelleme İle Kasıyor.

Son güncelleme ile 48 saatlere varan pil performansım, 25-30 saat aralığına düştü. Bende memnun değilim. Son güncellemeden. Garanti devam ettiği için bir müdahele de etmek istemiyorum.
  4. John.WICK

MIUI 11 Mi 8 128 GB global : MIUI V11.0.6.0 PEAMIXM

Tesekkurler cevap icin
  5. John.WICK

Yardım Xiaomi Mi 8 çalışmayan özellikler ve sorunlar!

Telefonu ilk aldigimda yapilan aramalarda yanimdaki kisi konusmalari duyacak seviyedeydi cok begenmistim. Ancak simdi ben bile cok zor duyuyorum. Zannedersem bir cozumude yok.
  6. John.WICK

MIUI 11 Mi 8 128 GB global : MIUI V11.0.6.0 PEAMIXM

Arkadaslar guncelleme ile ilgili incelemelerinizi ve onerilerinizi onemle okumaktayiz. Tesekkurler.
  7. John.WICK

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Bir madalya da ben rica edebilirmiyim :)
  8. John.WICK

Yardım Mİ8 Telefonum Kapandı Açılmıyor!

Kendiliğinden mi açıldı ? Yoksa açma kapama tuşuyla mı açtınız? GPS Hatası alıyormuydunuz?
  9. John.WICK

Yardım Mİ8 Telefonum Kapandı Açılmıyor!

Merhaba arkadaşlar, 2019 Ocak ayında migrostan almış olduğum mi8 128gb telefon ilk defa bugün gps hatası verdi. Bu zamana kadar sorunsuz haritaları (google ve yandex) kullanabiliyordum. İlk başta istanbulda yaşanan depreme bağladım belki internetten dolayıdır diye. Ancak hala bir düzelmeye...
  10. John.WICK

İpucu Gps problemi çözümü

Uygulamayı yükledikten sonra yeniden başlat dedim telefon kapandı açılmıyor.
  11. John.WICK

Rehber GPS Sorunu ve Çözümü

Arama kısmına gps yada a-gps yazınca herhangi birşey gelmiyor maalesef.
  12. John.WICK

Soru Mi 8 arka cam seffaf koruyucu

Bu ürünü Türkiye'de alabileceğimiz bir yer varmı acaba? Özellikle İstanbul' da ?
Üst Alt