Yardım Mİ8 Telefonum Kapandı Açılmıyor!

John.WICK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Jonathan
Cihazım
Mİ 8
Konular
1
Merhaba arkadaşlar, 2019 Ocak ayında migrostan almış olduğum mi8 128gb telefon ilk defa bugün gps hatası verdi. Bu zamana kadar sorunsuz haritaları (google ve yandex) kullanabiliyordum. İlk başta istanbulda yaşanan depreme bağladım belki internetten dolayıdır diye. Ancak hala bir düzelmeye olmadı kapatıp açtım. Yine düzelmedi. Bu sefer google playden gps test programını indirdim. Telefonu yeniden başlat dedim. Gidiş o gidiş daha telefon açılmadı. Ner şarjı görüyor ne pc ye taktığımı görüyor. Açma kapama tuşuda işlevsiz.oldu çalışmıyor. Siyah bir ekran kaldı elimde. İphone larda soft reset diye bir şey vardı acaba xiaomi lerde bu mevcutmudur? Telefonu sıfırlamak istemiyorum çünkü.

Not: Telefona rom atmadım. Migrostan aldığım gibi güncelleyerek kullanıyordum.
Yardımlarınız için teşekkürler

ugrky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uğur
Cihazım
mi 5 prime
Konular
2
Az önce bende yaşadım aynı sorunu, yaklaşık on dakika kapalı bekledikten sonra açıldı telefon ve stabil halde çalışıyor şuan.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

John.WICK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Jonathan
Cihazım
Mİ 8
Konular
1
Az önce bende yaşadım aynı sorunu, yaklaşık on dakika kapalı bekledikten sonra açıldı telefon ve stabil halde çalışıyor şuan.

Kendiliğinden mi açıldı ? Yoksa açma kapama tuşuyla mı açtınız? GPS Hatası alıyormuydunuz?

Oyla:

ugrky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uğur
Cihazım
mi 5 prime
Konular
2
Kendiliğinden mi açıldı ? Yoksa açma kapama tuşuyla mı açtınız? GPS Hatası alıyormuydunuz?
Açma kapama tuşuyla açtım. Bende telefon tutarsız davranmaya başladığı için yeniden başlatmak istemiştim.

Oyla:

Burak0635

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi5
Konular
2
Anakartın bozuk hocam bence. Xiaomi anakart tamiri yapan servise git.

Oyla:
Üst Alt