jitterprosu kullanıcısının son içeriği

1. J

Araçlar APatch - Kernel tabanlı ROOT ve modül yönetim sistemi

kernelsudan indirdiğin .img dosyasının ismini boot.img olarak değiştir . ardından 7 zip ile bunu .tar olarak sıkıştır . sonra odinden "AP" seçeneğine bu dosyayı koy ve flash et ( ama samsungda öncesinde mutlaka vbmeta'yı patch etmek zorundasın yani en azından benim kullandığım s21'de öyleydi )
  2. J

hocam az önce yükledim .gerçekten çok kolaydı yüklemesi . ben beğendim ve şu anki izlenimlerim gayet iyi . Bir de ndroid patch diye bir şey gördüm ve indirdim ama ne olduğunu bilmiyorum , bu nedir acaba ?
  3. J

gurur duydum sizlerle hocam . mutlaka deneyeceğim :)
  4. J

Yardım xiaomi 13 root var ama çalışmıyor

yok hocam hepsini tek tek denedim ardından orjinal boot , initboot,vendor_boot,dtbo atıp ondan sonra yeniden rootlamayı denedim . ayrıca romu sıfırdan kurup da denedim 1706083807 onu da denedim hocam :(
  5. J

Şu an kernelsu yüklü olduğu için onu atayım hocam
  6. J

bir kaç sat önce cihazımın kilidini açtım ve cihazımı magisk ile twrp aracılığı ile rootladım ama root etmiş olama rağmen hiç bir şekilde herhangi bir rootlu tarayıcı kullanarak sistemde değişiklik yapamıyorum ( gereksiz uygulamaları silmeye çalıştım ) . sorunu çözmek için magiski kaldırıp...
  7. J

Rehber Xiaomi 13 (Fuxi) KernelSU ile Root Yetkisi Alma

hocam aynı kernele ait bir anykernel bir de hiç bir şey yazmayan versiyonu var . "anykernel" bir özel üretici kerneli mi yoksa aralarında başka bir fark mı var 1706050556 ben hiç bir şey yazmayanı ( yani .img olanı ) kurdum ama bir fark olur mu :)
  8. J

Yardım Mı 13 Yardım lütfen

hocam telefon dirençli olduğu için yapacakları işlem yazılımsal olması lazım . o kadar para istemeleri çok ilginçmiş . bence telefonculara sorun , benim telefonum zaten dirençli siz niye bu kadar para istiyorsunuz diye
  9. J

Mod Xiaomi 13 Fuxi Android 14 destekli TWRP

hocam burada xiaomi 13 için daha güncel twrp'ler var . konuyu güncelleyin bence :D https://sourceforge.net/projects/recovery-for-xiaomi-devices/files/fuxi/
  10. J

Yardım Arkadaşla cihaz bootloop'da sıkıştı

Redmi nite 11 pro ( Viva) var elimde . Cihaza mi flash ile stok rom atmaya çalıştım . Mi flash succes yazdı ama cihaz bootloop'da girdi . Bir kaç kez daha denedim ama hala aynı . Sifirlamayi da denedim .SP flash tool crack versiyon atmayı denedim ama PC cihazı gormuyor . Daha doğrusu görüyor ama...
  11. J

Yardım güncelleme veya sıfırlama sonrası bl süresi uzar mı

arkadaşlar uzun zaman sonra tekrar xiaomiye dönüm ama bayağı bir şey unutmuşum . şimdi xiaomi 13 cihazımda bl kilidini açacağım . miui 14 , and 13 üzerindeyim . telefonu sıfırlasam veya güncellesem bl kilidi açma sürem uzar mı :)
  12. J

Yardım Mi 11 ultra fastboot sorunu

bilmiyordum hocam sağolun
  13. J

Yardım Mi 11 ultra fastboot sorunu

bu ss'de tarif edilen değere bir bakın . eğer ki değer 4 çıkarsa maalesef her romu yükleyemezsiniz . ve yüklemeye çalıısınca ciahz açılmaz ve açılması için yetkili hesap ile flash yapmak gerekir . Eğer sorununuz bu ise yetkili bir hesaptan rom atılması sorunu çözecektir :)
  14. J

Çözüldü Root Gizleme Sorunu (McDonald's)

rica ederim hocam ne demek :)
  15. J

Çözüldü Root Gizleme Sorunu (McDonald's)

Play integrity fix kullanmanızı tavsiye ederim . Sürekli güncelleniyor ve bence güzel çalışıyor :)
Üst Alt