JetThief kullanıcısının son içeriği

1. JetThief

Yardım Poco X3 NFC call off duty mobile battle Royal sorunu.

Hocam bendede oynarken ekran takılıyo tarzı titriyo tarzı bir şekilde çöküyor. Br girmediğim için genelde sıkıntım yok. Size şunu sormak istiyorum. Max fps aldığımda 60 ı geçmiyor. 90 fps de oynamak mümkün mü? Sizdede 60 fps geçmiyor mu?
  2. JetThief

Alış BANGGOOD - ALIŞVERİŞ - TELEFON

Ben öyle değilim hocam sadece geçti dedim. Hocam şimdi tam olarak ne zaman almamı önerirsiniz? Yani demek istediğim şimdi sipariş edip türkiyeye gelişini o dediğiniz zamana mı tutturmak? Yoksa o zaman mı almak?
  3. JetThief

Rehber Bootloader Unlock Redmi Note 3 Resimli Anlatım

%50 de taklıyor acama global stabil rom olduğu için mi? Hatada Couldnt verify device altında no need to unlock this device yazıyo adb de fastboot oem device-info yazıyorum ama yanlış komut diyor.
  4. JetThief

Alış BANGGOOD - ALIŞVERİŞ - TELEFON

Hocam lütfen yasaklı ürüne el koyma maddesi var mı bakın. Çok rica ediyorum.
  5. JetThief

Yardım Çin imei Türkiyede Kaç ay çalışır? (Banggood Alışverişi)

Bootloader mesajı geldi büyük ihtimalle yarın açarım. İmei işini maui meta yöntemi ile hallettim. İmei kabul etmiyor çift imei olduğundan mı artık bilmiyorum.
  6. JetThief

Tamam Hocam ablam en yakın zamanda bakarım. EDİT : Hocam kutun üstende derken neresinde resim çekebilrseniz ben bulamadım. Sadece imei attım bugünde mesaj geldi bootloader atıcam. Hiçbir rom atmadım. Geldiği gibi kullanıyor ablam.
  7. JetThief

Orjinal dir yav :D bakmadım o kadar iyiki telefon kontrol edesim gelmedi bir yöntemini bulursanız haber verin.
  8. JetThief

Bana mı dedin? Eğer bana dediysen biraz bekle mesaj daha gelmedi. Telefonda global rom var. Eğer bootloader çalışırsa haber veririm.
  9. JetThief

Kurşun plakanın içine uranyum bile koyarsın
  10. JetThief

Deneyeceğim. Bir şey soracağım redmipro rom ları nereden nasıl bulurum? Birde bunları anlatan konu var mı? Az önce pc ye win 7 kurdum ikincil sistem olarak. Maui Meta adam gibi çalıştı imei yi atabildim. Sabah da bootloader için başvuruda yaptım. Bu rom denen şeyi yapmam bana neler kazandırır...
  11. JetThief

Ben 1 tane daha yakın zamanda alacağım redmipro süper gerçekten note 5 havası veriyor ve gördüğüm en iyi ekrana sahip. Hayır tam aksine getirtebilenlere baktım iyice araştırma yaptım öyle aldım.
  12. JetThief

Redmipro 170 USD ye aldım. Sipariş ekranında sağ üstte bi kutucuk vardı onu işaretledim. 1 ay kadar sürdü gelmesi. Dünde elime ulaştı.
Üst Alt