Jeok kullanıcısının son içeriği

1. J

Yardım Mi box usb ye birşey takınca internet yavaşlıyor

Sadece kablosuz mous takınca yapıyor
  2. J

Soru Mi 9 Android 11 alıcak mı ?

Bildiğimiz üzere xiaomi android 11 alıcak listesini yayınladı. Bu listede mi 9 ve mi 9t pro yazmıyor, evet mi serisi 3 güncelleme alıcak dendi ama 2019 iki amirel gemisi telefonlar bu listede yok. Yani kesin bir beklentiye girmemiz gerekiyor gibi benim düşücem böyle, Siz nediyorsunuz ?
  3. J

Yardım Mi box usb ye birşey takınca internet yavaşlıyor

Mi box s kullanıyorum, usb kısmına kablosuz mouse takınca cihaz kafayı yiyor interneti ciddi anlamda yavaşlatıyor hiç bir şey izleyemiyorum. 100mps internet kullanıyorum usb den çıkartınca çok hızlanıyor ama bu seferde chrome da işlem yapamıyorum, sorun nedir, nasıl çözebilirim.
  4. J

Soru Mi 9 galeriye girme sorunu neden çözülmüyor

Merhaba biliyosunuz ki miu 11 den sonra kamera arayüzden galeriye girememe sorunu başladı ve 4 ay oldu çözüm yok, hiçbir güncelleme gelmedi Geri bildirim yaptım dönüş yok Xiaomi tr ye yazdım sonuç yok Telefon tr garantili rom atarak çözmek istemiyorum 11.0.04 de çözülüyomuş ama kaç ay oldu...
  5. J

Rom Mi 9 kararlı güncellemesi geldi

Bana gelmedi hala ne diyin xiaomiye
  6. J

Yardım Mi 9 halen galeriye girmiyor yeter

Merhaba Bu işden sıkıldım artık paramla rezil oluyorum mi11 e bi geçtik telefon çağ dışına döndü bir sürü sorun var en sinir olduğum kameradan galeriye giremiyorum 3 ay oldu çözüm yok, ben bu telefona ne diye 4500tl verdim hiç memnun değilim xiaomi markasını kötülemiyorum ama asla xiaomi...
  7. J

Soru Xiaomi basic piston mu JBL c100si mı

Merhaba arkadaşlar Kullandığım JBL c100sı 14 ay sonra bozuldu ve yeni kulaklık almam gerekiyor JBL den çok memnundum sizce xiaomi basic modelinemi geçiyim, ses kalitesini düşürmek istemiyorum, kulağım JBL le alıştı çok ses kaybeder miyim hem daha uygun hemde jblin eksiği olan ses açma kısmı var...
  8. J

Yardım Xiaomi mi9 ne kadar ekran süresi vermeli

Eyw hocam aslında 1 gün de fazlasını çıkırıyor ama bence 4.5k lık bir batarya performansı vermiyor gibi geldi
  9. J

Arkadaşlar hep telefon az çektiği için diyorsunuz evet onunda bir etkisi var lakin 3 4 saat diyorum millet 7 8 saat alıyor 2 katı başka bir sorun var anlamadım
  10. J

Merhaba arkadaşlar 1 ay önce mi 9 tr garantili aldım miuı sürümü 10 lakin ekran süresi 3 4 saat veriyor bu değer normalmi millet 7 8 saat alıyor Telefonun arka planda sürekli çalışan bir uygulaması yok lakin mobil veri hep açık wifi kullanmıyorum evdede Vodafone 1 2 diş çekiyor Oyun az...
  11. J

Soru Xiomi mi 9 piyasadan kalkıyormu

Merhaba An itibariyle mi 9 128gb modeli ciddi azaldı satılan yerler 2 3 yer kaldı ve fiyatı 5200e çıktı sebebi nedir xiomi kendi mi serisini neden bırakıyor kronik sorunları mı var Ben yeni aldım bir tek pil süresinden memnun değilim 3 4 saat ekran süresi alıyorum telefonu satmayı düşünüyorun
  12. J

Yardım Mi9 3 4 saat ekran süresi

Arkadaşlar sizce bu normalmi yani 4 saat ekran süresi veriyor gibi birşey Telefonu yoğun kullanmıyorum sadece hücresel veri hep açık başka bişey yok lakin oyun oynarken hızlı düşüyor Telefon mi 9 normalmi garantiyemi versem Millet 8 9 saat ekran süresi alıyor benim 3 4 saatte nakault Miui10...
  13. J

Soru Mi 9 fiyatları yükseldi

Ben göremedim 128gb Senin dediğin o fiyata 64gb var
  14. J

Soru Mi 9 fiyatları yükseldi

Merhabalar Xiaomi mi 9 128gb fiyatı 4300 den 5000bin tly ye yükseldi neden acaba yeni telefonlar çıktığı için üretimi durdurdularmı acaba neyden kaynaklı olabilir
  15. J

Yardım Vodafone 4.5G uyumlu değil hatası

Telofonum mi 9 türkiye garantili lakin böyle bir hata alıyorum neden olabilirü
Üst Alt