jakeadem kullanıcısının son içeriği

1. J

Yardım Mİ8 SE M11 Güncellemesi Hk.

Arkadaşlar merhaba, Bi konuda desteklerini rica ediyorum ; Şimdi benim telefon Mi8 SE herkese güncelleme geldi fakat bende kontrol ettiğimde bana gelmiyor durum şu ki hata şu; Güncel yada sunucu sorunu var yeni sürüm için xiaomi.eu sitesini kontrol edin yazıyor sandığım kadarı ile bana...
  2. J

MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

Arkadaşalr selam, Ben o kadar takip ettim hiç birşey anlamadım yine benim telefon Mİ8 SE bu cihazın adını görmedim gören bilen varmı güncelleme gelecek mi ? Herkes hayal kırıklığına mı uğrayacak veya bu güncelleme gerçkten çok mu iyi ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  3. J

Soru İnstagram Video Kamera Hk.

Arkadaşlar merhaba, Şöyle bi durum var belki sizdede vardır. İnstaram üzerinden video çekerken attığımızda hikaye vs görüntü kalite kötü oluyor ama normal olarak çekildiğinden video hd bu neyden kaynaklı olabilir ? MIUI güncellemesinden dolayı mı acaba bu konu hakkında bilgisi olan varmı ?
  4. J

Soru Güncelleme Hk.

Çok teşekkür ederim valla çok iyi açıklayıcı oldu :)
  5. J

Soru Güncelleme Hk.

Arkadaşlar merhaba, Her telefona farklı güncellem mi geliyor ? Benim telefon Mi8 SE 10.3.1.0 (stable) bunun yeni güncelleme varmı ? bu stable ne demek ve ben güncelleme denetle diyorum güncel yada sürücü sorunu var diyor yeni sürüm için xiaomi.eu sitesine bakın diyor ? ve sağ üst 3 nokta...
  6. J

Yardım Mi8 Se Güncellemeleri

Arkadaşlar merhaba, Bi kaç sorum var kafamı kurcalayan cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. Mi8 Se Son güncellemesi hangisi bende şuan MIuI 10 V10.3.1.0.PEBCNXM /stable yazıyor. bu son güncel mi yoksa başka var mı ? bu güncel doğru bazı telefonlarda kararlı yazıyor bunu anlamış değilim...
  7. J

Soru xiaomi Mİ8 Se şebeke yok sorunu!!!

Telefonu sıfırlayım açayım dedim kapandı birdaha açılmadı ? buradaki sorun nedir ? aldığım yerden bunu yapabilirler herhalde
  8. J

Soru xiaomi Mİ8 Se şebeke yok sorunu!!!

Merhaba arkadaşlar, İlk defa android telefon aldım xiaomi mi8 se güncelleme geldi telefonda şebeke gitti. nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz ?
Üst Alt