Soru xiaomi Mİ8 Se şebeke yok sorunu!!!

jakeadem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem Akgün
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
5
Merhaba arkadaşlar,

İlk defa android telefon aldım xiaomi mi8 se güncelleme geldi telefonda şebeke gitti. nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz ?

hasanbasdereli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9

bu linkte bulunan bir önceki sürümü indirip üzerine kurun sorun çözülüyor. öncesinde twrp den backup bölümünden sıkıştırarak efs yedeğinizi almanızı öneririm..

jakeadem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem Akgün
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
5

bu linkte bulunan bir önceki sürümü indirip üzerine kurun sorun çözülüyor. öncesinde twrp den backup bölümünden sıkıştırarak efs yedeğinizi almanızı öneririm..

Telefonu sıfırlayım açayım dedim kapandı birdaha açılmadı ? buradaki sorun nedir ? aldığım yerden bunu yapabilirler herhalde

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Telefonu sıfırlayım açayım dedim kapandı birdaha açılmadı ? buradaki sorun nedir ? aldığım yerden bunu yapabilirler herhalde
Hocam cihazı brick etmişsiniz. Se modellerinde ayarlardan yapılan sıfırlama cihazı kitliyor

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hasanbasdereli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
cihaz fastboot ekranındamı kalıyor? cihazı kapatıp, güç tuşuna ve ses artırma tuşuna basılı tutun, mi logosu geldiğinde güç tuşundan elinizi çekin. twrp ye giriyormu kontrol edin..

bilalkurt1907

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
bilal
Cihazım
mi 8 se
Konular
1
Merhaba arkadaşlar,

İlk defa android telefon aldım xiaomi mi8 se güncelleme geldi telefonda şebeke gitti. nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz ?
hocam aynı sorunu bende yaşıyorum çözebildiniz mi ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

nasıl yapılacağını detaylı anlatabilir misiniz ? linkte bulunan son güncellemenin bir öncesi mi ? yardımcı olur musunuz teşekkürler

Üst Alt