Jacki kullanıcısının son içeriği

1. Jacki

Soru mi10-mi11

Global sürüm kullanıyorum hocam
  2. Jacki

Soru mi10-mi11

merhabalar yeni gelen güncellemeyle birlikte tema mağazası bir çok tema uygularken bazı özellikleri çalışmıyor bunu da uyarıyor kendi yaparken mağaza da bulanan mi10 uyumlu tema mi11 uyumlu hale getirebilecek var mı
  3. Jacki

MIUI 11 Mi 8 Lite'a MIUI11 Geldi Hayırlı Olsun

bana geldi indirdim bekledim biraz hemen yeniden başlatmadım sonra girdiğim de güncelleme yoktur diyor
  4. Jacki

Yardım Temalar

Bazı form da ki arkadaşlar temalar açılış,yazı hepsi görünüyor benim gibi bazı kullanıcılar da yok çözüm de görmedim farklı ülkeler denedim tek Hindistan yaptığım zaman ekstra yazı fontu geldi başka bir yolu bilen yada yardım edecek biri var mı
  5. Jacki

Yardım Tema - Spectrum Miui Türkiye açılış animasyonu |

şu duruma çözüm bulan yok mu bilğisi olan yardımcı olsa
  6. Jacki

Çözüldü Telefonunuz 4.5G Uyumlu değildir

hocam 3310 IMEI atılmış muhtemelen
  7. Jacki

Yardım Mi 8 lite güncelleme geliyor ama sonra kayboluyor?

Evet. Beta sürüm için önce forum dakika beta dosyasını indirip ordan güncelleme paketi seç seçeneğine tıklayıp indirdigin dosyayı seçip güncelleye bilirsin
  8. Jacki

Yardım Mi 8 lite güncelleme geliyor ama sonra kayboluyor?

Sağ köşe de 3 toktaya tık la en son güncelleme paketini indir de indiricektir
  9. Jacki

Rom Mi 8 Lite Gelen Güncelleme

Arkadaşlar güncelleme herkese gelmiş durum da 10 na seri şekil de tıklayın ya da sağ üste 3 noktaya tıklayın güncelleme indir seçtik den sonra otomatik inmeye başlıcaktır. Ben hayla kurmakta kararsızım indirenler pek çoğu olumlu birşey sölemedi
  10. Jacki

Sohbet Xiaomi Mi 8 Lite

Mi4c Viper4Android With Dolby Atmos , Sony Audio ve Beats Audio Bu konu bak istersen belki yardımı olur
  11. Jacki

Sohbet Xiaomi Mi 8 Lite

Video oynatırken de aynı sorunu yaşıyomusun
  12. Jacki

Sohbet Xiaomi Mi 8 Lite

Aktif haldeydi ama orayı hiç dikkat etmemiştim hocam saolasın Daha detaylı görünüm olabilirdi
  13. Jacki

Sohbet Xiaomi Mi 8 Lite

Ben de yeni aldım bi kaç gündür kullanıyorum Hız performans gayet iyi Pil kullanımı çok üst düzey diğil (Bence) Ses de bu kadar netlik beklemiyodum hem kulaklık açısın dan hem dışarıya verdi ses yeterince iyi Görünüş olarak da gayet başarılı tasarım olmuş Oyun konusun da pung 1.5 saat lik...
  14. Jacki

Sohbet Xiaomi Mi 8 Lite

Malesef ben de baktım ama yok sadece telefon hakkın da yazan ram bilğisin den başka belirtilmemiş sanırım
Üst Alt