istebuazizi kullanıcısının son içeriği

1. I

Soru Mi 12T Pro MIUI Güncelleme

güncelleme denediğin yer Google play arka plan güncellemeleri. Bir de miui güncelleme yeri var ordan hiç baktın mı
  2. I

HyperOS HyperOS Stabil Hakkında

direnci nerde yaptırdın hocam benim de ihtiyacım olacak 1 2 ay içinde
  3. I

Soru 12t pro hyper os yüklüyken güncelleme denetleme nasıl yapılıyor

güzel eskisi ile aynı bir değişim görmedim 1706649575 bendeki global geçilir bi sorun görmedim güzel eskisi ile aynı
  4. I

hyperos logosu üstüne tıklamak lazımmış şimdi fark ettim
  5. I

12t pro hyper os güncelleme denetleme nasıl yapılıyor ? şu an hyper os yüklü, eskiden update kontrol ettiğimiz ekran vardı şu an o yok gibi
  6. I

sizde rom bazında cihaz bazında bir durum olabilir. dışardan apk kurulmuş olabilir, vpn kullanıyor olabilirsiniz, arka planda agresif şekilde konum gibi bir veriyi paylaşan ayrı bi uygulama vardır. root atılmış cihaz ise o noktada bir durumu vardır. direnç kayıtlı ise de farklı bir sorun oluşmuş...
  7. I

ben de şimdi kurdum artık hyperos olarak devam ediyor. anormal pil tüketimine henüz rastlamadım. zaten 15 dakikada şarı dolabildiği için çok dert etmem gibi hala
  8. I

Yardım 12t pro hyper os

dün geldi birkaç saat durdu, ben güncellemedim . şimdi gitti
  9. I

Yardım 12t pro yılbaşında imei gelmedi

merhaba birçok forumda yılbaşında yenilenecek imei ler tekrar aktif olacak 8 ay daha kullanılabilir deniyordu forumlarda ancak cihazım aktif olmadı, böyle bir şey yaşayan var mı
  10. I

Haber 14.0.9.0 güncelleme geldi

özellikleri nedir bilmiyorum ama bir güncelleme daha geldi, eskisini geri çekmişlerdi bunu çekebilirler bekleyeceğim artık :)
  11. I

Yardım erişilebilirlik izninin otomatik olarak geri çekilmesi

erişilebilirlik yetkisi verdiğim uygulamalar kullanıyorum ekran kaydı alma ya da otomatik tıklama gibi programlar bunlara yetki veriyorum bir süre sonra otomatik kalkıyor tekrar erişilebilirlik vermem gerekiyor neden bu yetkiler kaldırılıyor bilen var mı güvenlik önlemi mi var
  12. I

Yardım 12t pro wifi hatasi yardim

pil tasarrufu tarzı ayarlar olabilir mi performans moduna alıp biraz denedin mi
  13. I

Yardım 12t pro için kılıf ve kırılmaz cam

merhaba kılıf ve kırılmaz cam alacağım 12t pro cihaz için öneride bulunabilir misiniz ? cam olsa iyi olur nano diye satılan esnek naylon şeyler olmasa daha iyi olur önerir misiniz
  14. I

Yardım ekran renk ayarları

Avrupa sürümü, eea rom diye bir rom var bende global değil. onunla ilgili büyük ihtimalle , sizin kullandığınız cihazlarda bir anormallik yok mu görüntü ve renk kalitesi açısından.
Üst Alt