Yardım ekran renk ayarları

istebuazizi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Azizak
Cihazım
mi max 64gb
Konular
25
merhaba ekran renk kalibrasyonunda bir sorun var bu modelde fark eden oldu mu acaba ? YouTube ya da benzer yerlerde oynatılan videolarda renkler daha soluk ve farklı . ancak telefonun rek gösterimine tek tek baktığımda sorun yok . renk ayarı Lazım ama bulamadım, eea diye Avrupa romu kullanıyorum kendi orjinal haliyle

umutberkayk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Berkay
Cihazım
Xiaomi 12T Pro
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
0
Video araç kutusu üzerinden stil ayarlarınızı kontrol edin.

umutberkayk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Berkay
Cihazım
Xiaomi 12T Pro
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
0
bende video araç kutusu yok sanırım
Eğer youtube vs. uygulamalarda video araç kutusunu daha önce kullanıp kapattıysanız tekrar açıp ayarlarınızı sıfırlayıp kapatın. Eğer daha önce hiç kullanmadıysanız Ayarlar -> Ekran -> AI Görüntü Motoru yolunu takip edin. Menüde bulunan dört ayarı sırasıyla değiştirerek deneyin.

istebuazizi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Azizak
Cihazım
mi max 64gb
Konular
25
Avrupa sürümü, eea rom diye bir rom var bende global değil. onunla ilgili büyük ihtimalle , sizin kullandığınız cihazlarda bir anormallik yok mu görüntü ve renk kalitesi açısından.
Eğer youtube vs. uygulamalarda video araç kutusunu daha önce kullanıp kapattıysanız tekrar açıp ayarlarınızı sıfırlayıp kapatın. Eğer daha önce hiç kullanmadıysanız Ayarlar -> Ekran -> AI Görüntü Motoru yolunu takip edin. Menüde bulunan dört ayarı sırasıyla değiştirerek deneyin.

umutberkayk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Berkay
Cihazım
Xiaomi 12T Pro
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
0
Avrupa sürümü, eea rom diye bir rom var bende global değil. onunla ilgili büyük ihtimalle , sizin kullandığınız cihazlarda bir anormallik yok mu görüntü ve renk kalitesi açısından.
Ben EEA, EU, TAIWAN rom kullandım öyle bir sorun yaşamadım hiçbirinde.

denizunal91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Mi9t pro
Konular
0
bende telefonu yeni aldım ithalatcı garantili ama renkler hosuma gitmedi ne yaptıysam bir türlü olmuyor soluk yada cok canlı seklinde beyazlarda sarımsı renkler fln çok canımı sıktı eski mi9t pro bozulmasa gayet güzeldi ekran mı sorunlu ayarlarımı böyle anlamadım suan karsılastırma yapamıyorum aynı model bulup bakalım ne olacak

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Bazı ekranlarda bu dediğiniz sorun var maalesef. Ayarlar/ Ayrıcalıklı Özellikler kısmı altından video araç kutusuna bakarsanız, oradan video renk ayalarını yaparsanız düzelme ihtimali var.

Üst Alt